Přelíčení muže na ženu

Od: Datum: 26.07.16 21:37 odpovědí: 4 změna: 27.07.16 14:36

Zdravím vás! Má někdo zkušenosti s přelíčením muže na ženu? Chci se prostě nechat přelíčit na ženu na jeden den tak, aby to nikdo nepoznal. Poraďte, znáte někoho, nebo nějakou firmu, která tohle dobře umí a specializuje se na to? Za kým byste zašli vy? Já o tom nevím skoro nic, protože jsem kluk a nikdy jsem se takhle kosmetikou nezabýval.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.07.16 21:51
avatar

Také zdravím. S líčením by mohla pomoci kamarádka, která se v líčidlech vyzná. Jinak odborníci jsou na toto vizážisté. Tak se poohlédnout po nějakém takovém v okolí. Ti vyhoví a poradí, ale bude to stát nějaký ten peníz, takže si zjistěte předem ceny, aby Vás ta "sranda" nevyšla až moc draho.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.07.16 14:36

Díky :)

Datum: 27.07.16 13:09
avatar

No. O maskování nevím vůbec nic, ale jen vám poradím, že jestli si chcete hrát na ženu, pak se naučte ženské chování. Například sedat si oběma nohama najednou, což kluci nedělají. V sedě držet kolena pěkně u sebe, což kluci taky nedělají. Stát s kotníky u sebe, což kluci nedělají, protože je to proti jejich přirozenosti. Venku na ulici se nedívat holkám do očí, což dělají zase právě jenom kluci, ale holky ne. Taky by to chtělo kapesník schovávat do kabelky a ne do kapsy, neplivat po zemi a v restauraci zamířit na správnou toaletu. Tady bacha. Lezete do minového pole, protože na WC vás ženské odhalí hned. Atd. Mnoho zdaru. Pak napište, jak jste dopad.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 27.07.16 14:35

Jo jo díky dobrý rady. Není větší trapas, než když to pak někdo pozná. Napíšu :)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.