Ovlivňují doplňky stravy antikoncepci?

Od: Datum: 25.07.16 09:13 odpovědí: 5 změna: 25.07.16 16:57

Beru vitamin B-komplex,C a hlívu ústřičnou. Mohlo by to ovlivňovat účinky Artizie?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.07.16 11:20

Ne, jsou to DOPLŇKY stravy ne léky. Tyto látky běžně konzumujete ve vyvážené stravě a z nějakého důvodu ještě užíváte ve formě tablet. Jejich přítomnost v lidském těle je žádoucí a zcela normální. Pokud by to bylo naopak, Artizii by nemohla užívat žádná zdravá žena.

Ohodnoceno: 2x

Od: louu
Datum: 25.07.16 11:45

Děkuji moc. Beru je kvůli aftům. Teda spíš zkouším, jestli to nějak zabere, prý to může být sníženou imunitou, tak jsem zkusila přidat i doplňky. Momentáně totiž s afty nemůžu ani jíst. Za poslední týden jsem zhubla 2 kila, chci se z toho dostat. Takový období mám několikrát ročně.

Datum: 25.07.16 13:15

Na afty jsou výborné borůvky ;) pokud nebudete mít čerstvé, klidně i kompot.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.07.16 13:19

Kupte si Jodisol, pokud ho jako já nesnesete, kupte si ve spreji Tantum verde.Vyzkoušeno u dospělých i u malých dětí.

Datum: 25.07.16 16:57

Na afty vám poradím Tea tree oil, je to sice hnusný ale na vatové tyčince se to dá cíleně aplikovat. Funguje to na 100% ale je to léčení následků, dobře, že zkoušíte najít příčinu. Vitamíny ale nebudou to pravé, chtělo by to pořádné a komplexní vyšetření. Projevují se tak zánětlivé procesy v těle.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.