Paní, už vám není dvacet. Co tím myslel?

Od: Datum: 19.07.16 18:55 odpovědí: 21 změna: 25.07.16 13:46

Šla jsem do krámu a opodál seděl nějaký chlap co pil pivo, takový typický povaleč kolem 50ky. A najednou řekl, paní, už vám není dvacet. A já, však vám už vůbec ne. Přitom nechápu co tím vlastně myslel oblečená jsem byla normálně nikde nic nelezlo . Měla jsem džíny s dírama a pruhovaný nátělník do pasu se stojáčkem . Lidi mi tipují méně než mě je a pro muže jsem stále atraktivní . 20 mi není je mi 33. Ale koukají po mě i mladíci, kteří mě balí. Proto mě zaskočilo když chlap co je starší než já řekl něco takového jelikož se mi to nikdy nestalo. Mám teď dost blbé období a tak na mě doléhá kdeco. Zkazilo mě to celý den..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.07.16 19:01
avatar

Ten pán měl konec konců pravdu. 20 let už Vám není a co tím chtěl říci ví jen on sám. Tím bych si nenechala den zkazit ani náhodou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 19.07.16 19:02
avatar

A proč se rozčilujete nad hospodským povalečem?

Člověk duchem nízký za svá jednání vlastně ani nemůže,jelikož mu to nedochází.Což takhle fotečku,hoďte sem a my se mrkneme.Hlavně zdejší chlapi si smlsnou ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 19.07.16 19:02

a to Vás rozhodil takový ochlasta ...nechápu...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 19.07.16 19:09
avatar

A je Vám snad 20? Není! Takže měl pravdu. Proč Vás holá pravda tak vykolejí? Máte vážný důvod, proč nechcete pravdu slyšet? *sok*

"...jelikož se mi to nikdy nestalo."

Všechno je jednou poprvé. Zvykejte si.


doplněno 19.07.16 19:31:

Kytko, vy si vážně myslíte, že protijdocího cizího chlapa zajímá, kolik Vám je let? Věřte, že tu poznámku sice možná slyšel, ale pustil jí z hlavy ještě dřív, než jste mu sešla z očí. Vaše starosti bych teda vážně chtěl mít!

Ohodnoceno: 1x
 
Od: kytka1
Datum: 19.07.16 19:17

nechápu proč mě to vlastně říkal, něco tím myslel , že jsem snad stará nebo co. Navíc naproti mě šel chlap a ten to jistě slyšel a jen se na mě podíval a mě bylo pěkně trapně.

Datum: 19.07.16 19:25
avatar

Jéééžiši, co to povídáte?! Ožrala jako ředitel komise u volby miss?! Teda, to vaše sebevědomí musí být jako síť na tenisovém dvorci. Tak nízká a tak diravá! Nebuďte blázen! *hej*


doplněno 19.07.16 19:40:

Kytko, to ošklivé období vám život poslal proto, aby vás posílil. A když z toho období výjdete živá a poučená, budete vítěz! *palec*Hodně štěstí a odvahy přeji. Přišel čas se naučit bránit! Braťe se, nedejte se! Nikomu! A konec konců ani sobě. Svým pochybám a své slabosti! Držte se!


doplněno 19.07.16 19:40:

Ne braťe se, ale braňte se!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kytka1
Datum: 19.07.16 19:31

No zrovna neprožívám dobré období, takže mě sebere všechno.

Datum: 19.07.16 20:36
avatar

Jejda, kytko, netrapte se takovou kravinou, já bych se nejspíš začala smát... zkuste to taky, za víc to nestojí. To je přece náramná bžunda, když Vás takový vágus ošacuje, to by mě fakt rozesmálo. A to mám i víc než on. To bych asi dostala záchvat řehotu. *haha*

Ohodnoceno: 1x
 
Od: dam®
Datum: 19.07.16 19:37

Zdravím, víte, ten pobuda může mít taky dobrý pozorovací talent...Jeho chyba je, že si sudbu nenechal pro sebe a nebo naopak naznačil neladnost. Kdo ví?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: coco
Datum: 25.07.16 13:46

Je to jasna zakerna zlomysnost, voprsklej vagabund ma uchylne poteseni z toho jak muze posmeškem beztrestne do nekoho rejpat, zvlast do zeny u ktere by nemohl mit sanci ani v jejim pokrocilem veku *jasne*

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 19.07.16 19:40
avatar

Mohl tím myslet úplně cokoli - pusťte to z hlavy. :) Někdo je ožralý nebo pod vlivem drog, někdo je třeba blázen, a nejhorší je, když se to ještě spojí dohromady. Vzpomínám si, jak mě před několika lety na rušné brněnské ulici zastavila slečna cca mého věku se slovy: "ty****, podívej se, co máš na hlavě ", a nenávistně až rozběsněně se na mě podívala. Na hlavě jsem neměla vůbec nic; normální rozpuštěné delší vlasy, nebarvené (mám přirozenou barvu dost výraznou, ale nic neobvyklého). Dotyčná slečna měla také normální, pěkné vlasy. Co tím myslela, opravdu nevím, ale podle mě byla především nemocná. A ten člověk ve vašem případě byl nejspíš ožralý a dost možná to byl nějaký jeho polomonolog.

Anebo se mu možná nelíbily ty děrované džíny - sousedka vždycky vykládá, jak nechápe, že to může nosit někdo starší 15 let. :-DMně se to tedy také nelíbí, ale určitě ne kvůli tomu, že už mi není -náct.

Pokud máte takový styl, normálně je noste; nikomu do toho nic není. Za poněkud nevhodné to považuju až u lidí po 50 - tam už je podle mě namístě větší elegance


doplněno 19.07.16 23:22:

Teď mě ještě napadlo k těm džínům - píšete, že jste měla tričko do pasu. A džíny jste měla také do pasu? Protože chodit s holým břichem jinde než u vody nebo při cvičení se opravdu hodí jen pro puberťačky...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 19.07.16 19:53
avatar

Nic si z toho nedělejte, stárneme všichni a čím dál, tím rychleji :(

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jasonspezza
Datum: 19.07.16 19:58
Jestli vás balí mladíci tak já bych to taky zkusil. Stačí přijet do Kroměříže a jen tak mě 20 je :D
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.07.16 20:19
avatar

Souhlasím s Ildikou a taky si myslím, že ho motivovala ty děravé džíny, Možná to plácnul, aby Vás naštval, protože si uvědomil, že na takovou kočku už dávno nemá!

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 19.07.16 20:42

Nu... většinou Vás tu už všichni olitovali a pofoukali pošramocené ego, takže já si zkusím tipnout co tím vlastně myslel.

Sama píšete svůj věk a dodáváte, že vzhledově vypadáte mladší... budiž. Každopádně buďme realisté, dvacet a méně by Vám pravděpodobně nehádal nikdo (možná s výjimkou těch, kteří by se Vás tímto pokoušeli balit). Nu a vzhledem k věku "pana povaleče" si troufnu odhadnout, že to byly ty džíny s dírama... protože ty by hádal na holce 15 - 20 (nebo lehce přes). Můžete si o tom myslet co chcete, ale v jeho pohledu se to prostě pro ty, kterým už není -náct nehodí.

A teď máte dvě možnosti... Akceptujete, že "pan povaleč" je jiná generace, s jiným názorem na módu a hodíte to za hlavu. Nebo se Tím budete užírat. Volba je na Vás.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 19.07.16 23:42
avatar

= dziny s dirama ;)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 20.07.16 06:31
avatar

1/ Proč si nechat kazit den od nějakého opilce? Hodila bych to za hlavu, nechápu, proč o tom přemýšlíte a zkazilo Vám to den.

2/ Ty džíny s dírami se mi teda nelíbí. Ale je to Vaše volba. Když to nosí 15 letí puberťáci, snad se to nechá pochopit. Ale ve 33 letech bych se opravdu už oblékala kapku ženštěji, ne jako rebelantský diblík. To měl asi ten chlápek na mysli. Ale nic mu po tom nebylo.

Navíc, nemyslím tím Vás, ale, pokud jsou to nízké bokové džíny a krátké tričko, občas těm macatějším vylézají a vytékají špeky. A to je potom pohled! Anti-sexy! *smich*

3/ Někdy jde jen o nevinné hecování. Je to už víc než 40 let. Šla jsem kamsi jako mladá slečna, nastrojená, s kabelkou. Potkali mě 2 známí kluci, bývalí spolužáci ze základky. A hned spustili:

Týjó, podívej se na tu krásu! Zezadu vypadá jako Brejchová.../nafoukla jsem se/...A ZEPŘEDU JAKO EFFA! :-D*smich*

Zapomněla jsem na slušné vychování a oba majzla kabelkou po hlavě. A ještě dlouho se tomu výroku v duchu smála.

Takže někdy je dobré brát poznámky s nadhledem. Nemám pravdu? Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: axus®
Datum: 20.07.16 11:41
avatar

Derave dziny...co vic dodat?

Snad jen, ze v alkoholu je pravda, tak zatimco ostatni si to pouze mysli, tento Vam to sdelil rovnou.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: kaca®
Datum: 20.07.16 16:07

Co je komu po tom,co nosíte na sobě? Kdo má co posuzovat,jestli rifle s dírama nebo bez,každej ať si nosí co se mu líbí.Takovejch vypatlanejch mozků,co ležej v pivárnách si vůbec nevšímejte!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: liliaa
Datum: 25.07.16 10:56

Podle mě komentoval ty děravé džíny. Upřimně mě na starších 20+- let připadají taky děsné.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 25.07.16 11:12
avatar

Asi Vám zaviděl, že vypadáte dobře, tak místo pochvaly ta kritika...:)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.