Zhubni chytře...znáte?

Od: Datum: 15.07.16 15:20 odpovědí: 12 změna: 24.07.16 23:09

Ahoj. Prosím vás, nemáte někodo zkušenost z online kurzem Ing. Petra Havlíčka "Zhubni chytře"? Docela mě to láká, ale zajímalo by mě jestli je reálné podle toho žít, jestli když přijdu v 17 hodin z práce, jestli je možné skouknout videa s pokyny a pak si ještě podle pokynů uvařit. Nevíte? Děkuji za případné názory a zkušenosti.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.07.16 15:42

Neznám to, ale myslím si, že pan Pavlíček je natolikdobrý, aby věděl, že něco může fungovat. *palec*Jen se obávám, že po zhubnutí málokdo dokáže dodržovat jeho pravidla správné výživy. A ty jsou o naprosté změně stravy a životního stylu. Měla to tak moje maminka, která s pomocí prášků zhubla, ale za pár dní měla kila zpět a ještě něco navíc. Mám to i já, když jsem kolem operace žlučníku měla dietu. Dodržela jsem ji, jasněže jo! Ale třeba se mi ve spaní zdávalo o kusu masa, bifteku jako cihla. Po probuzení jsem měla polštář plný slin. A o jiných dobrotách taky. Jakmile něco delší dobu nejím, protože nesmím, podvědomí se šprajcne! *hej*Proč si myslíte, že to někdy budete umět dodržet? Vlastně po délku celého života?! Proč už teď nemáte způsob stravy takový, že jíte menší porce a mezi jídly nic nezobete? Nemlsáte, neodměňujete se dobrotou, nezaháníte chutě?! Schválně, řekněte, proč to nejde teď a proč si myslíte, že to pak půjde?!

Ohodnoceno: 1x

Datum: 17.07.16 14:13

Myslím si že pan Havlíček je velice dobrý.Ale pokud někdo zhubnout chce,tak to musí dokázat a mít pevnou vůli.Já jsem při onemocnění taky přibrala a to celkem 12kg.A už to mám dole.Měla jsem pevnou vůli,jedla jsem hodně zeleniny a malé porce.Nyní,již 2 roky si stále postavu udržuji,nepřibrala jsem ještě ani deko a jsem ráda.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.07.16 18:55

Vypadá to, že má pan Havlíček "perfektně zmáknutý marketing", což samozřejmě nic nevypovídá o kvalitě videí, myšlenek, kurzu, ... Stejně jako Babku by mne zajímalo, proč byste s kurzem, který Vám denně ještě pár minut odkrojí, měla najít najít čas na to, nač jej nyní nenacházíte, a proč by se Vám s kurzem mělo začít dařit zdravé stravování, o němž jistě máte dostatek informací už teď...

Od: mace15
Datum: 15.07.16 19:55

Opravdu nikdo tady nemáte zkušenost s tímto hubnutím?

Datum: 16.07.16 21:36

Mace, se chodí rozumní lidé – tedy lidé, kteří nevyhazují peníze za nesmysly. Neodpověděla jste nám, proč si myslíte, že s videem, které Vám ještě ubere čas, budete mít čas na to, nač jej zatím sama udělat nedokážete. A proč si myslíte, že Vám videa pomohou se zdravou/správnou výživou, jejíž zásady určitě znáte i bez něj...

Ohodnoceno: 0x

Od: uska®
Datum: 15.07.16 20:33

S Havlíčkem nebo bez, ale jde to. Ten čas po 17.00 hodině si musíte udělat a uvařit a nakrabičkovat jídlo na druhý den. S Havlíčkem budete mít motivaci . Jak jsem koukala, tak jsou to obrovské porce ALE vybraných potravin. V žádném případě není to dieta o hladu, není to žádná dieta, ale změna způsobu stravování. Já osobně nepotřebuji shodit, ale kamarádka takto shodila za 3 měsíce 13 kg a po dvou letech má zpět 5 kg. Tvrdí, že lajdá a nemá čas si chystat jídlo.

Jděte do toho hned. Teď je zelenina levná, horší to bude v zimě.

Datum: 17.07.16 11:50

Mám zkušenosti s dietou od pana Havlíčka i když to nebylo pod heslem "Hubni chytře." Jen jednoduchý příklad jídelníčku na jeden den : k snídani jsem měla jeden bílý jogurt (150g) s lžící ovesných vloček a nakrájenou meruňkou, já si ještě přidávala skořici, k svačině jablko, k obědu 40g (myšleno suché) rýže + 100g kuřecího masa opečeného na sucho + 200g zeleniny, k svačině salátovou okurku a k večeři 40g suché čočky s 200g zeleniny, připravila jsem si to jako salát. Pak tam ještě byla druhá večeřě, tuším půlka pomeranče, to je jen příklad. Drželi jsme ten jídelníček s manželem měsíc, samozřejmě byl každý den jiný. Manžel zhubnul 8 kg, já 6. Po celou dobu nemáte vůbec hlad, protože porce jsou velké, ale já strávila půl dne u sporáku. Finančně to také podle mě nijak náročné není, hlavně na čas. Jenže držte to po zbytek života...

Od: maca15
Datum: 17.07.16 18:35

Děkuji všem, kteří mi odpověděli na můj dotaz a popsali svoji zkušenost s hubnutím Ing. Petra Havlíčka. Určitě to zkusím a když už neshodím těch 10kg co mám navíc trvale aspoň pro sebe udělám něco zdravého, no a taky budu mít zkušenost pro případné další hubnutí. Ta částka není pohroma pro můj rozpočet. Jen nechápu ty, které tu zkušenost nemají (babkazov a ivzes) a opět, jak je jejich zvykem tady "chytračí" a jak je jejich zvykem odpovídají na to, nač se nikdo neptal. Dámy, prosím, trošku u dotazů přemýšlejte a odpovídejte jen na to, na co se lidé ptají. Vypadá to, že nemáte co dělat a vrháte se tu na každý dotaz s odpověďmi "mimo mísu". Ale to je asi marná připomínka, už to tu několik lidí vytýkalo dávno a mám pocit, že i některé z vás. Ach jo...

Datum: 18.07.16 08:55

Maca, nemusíte se čertit, to nikomu a ničemu vůbec nepomůže. Mohla bych vám vysvětlit, jak jsme ke svým názorů došly, ale bylo by to naprosto zbytečné a určitě by se to minulo účinkem. Hezké hubnutí a pak jednoduché udržení váhy vam přeji z celého srdce. *hej* Když časem napíšete zkušenosti i s hubnutím i následnou vahou, budeme všicni rádi. Poučíme se ze zkušenosti. ;)

Datum: 19.07.16 21:37

Ocenila bych, kdybyste mi nekomolila nick.

Nechcete-li se zamyslet, Vaše volba, nutit Vás nebudu...

Datum: 24.07.16 23:07

Kurz pana Havlíčka jsem právě dokončila. Je naprosto skvělý. Nemáte hlad a hubnete. Jídlo se připraví snadno a je dobré, jídelníček za normální peníze. Cítím se dobře a mohu jen doporučit. Komu se to nelíbí, nemusí si kurz kupovat.

Datum: 24.07.16 23:09

zhubni chytre znam = zhubni, aniz bys nekomu cpal sve penize za cokoli ;) budiz ukazkou mych 25kg dole za pulrok :)

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.