Zhubni chytře...znáte?

Od: Datum: 15.07.16 15:20 odpovědí: 17 změna: 22.02.17 19:27

Ahoj. Prosím vás, nemáte někodo zkušenost z online kurzem Ing. Petra Havlíčka "Zhubni chytře"? Docela mě to láká, ale zajímalo by mě jestli je reálné podle toho žít, jestli když přijdu v 17 hodin z práce, jestli je možné skouknout videa s pokyny a pak si ještě podle pokynů uvařit. Nevíte? Děkuji za případné názory a zkušenosti.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.07.16 15:42
avatar

Neznám to, ale myslím si, že pan Pavlíček je natolikdobrý, aby věděl, že něco může fungovat. *palec*Jen se obávám, že po zhubnutí málokdo dokáže dodržovat jeho pravidla správné výživy. A ty jsou o naprosté změně stravy a životního stylu. Měla to tak moje maminka, která s pomocí prášků zhubla, ale za pár dní měla kila zpět a ještě něco navíc. Mám to i já, když jsem kolem operace žlučníku měla dietu. Dodržela jsem ji, jasněže jo! Ale třeba se mi ve spaní zdávalo o kusu masa, bifteku jako cihla. Po probuzení jsem měla polštář plný slin. A o jiných dobrotách taky. Jakmile něco delší dobu nejím, protože nesmím, podvědomí se šprajcne! *hej*Proč si myslíte, že to někdy budete umět dodržet? Vlastně po délku celého života?! Proč už teď nemáte způsob stravy takový, že jíte menší porce a mezi jídly nic nezobete? Nemlsáte, neodměňujete se dobrotou, nezaháníte chutě?! Schválně, řekněte, proč to nejde teď a proč si myslíte, že to pak půjde?!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 17.07.16 14:13
avatar

Myslím si že pan Havlíček je velice dobrý.Ale pokud někdo zhubnout chce,tak to musí dokázat a mít pevnou vůli.Já jsem při onemocnění taky přibrala a to celkem 12kg.A už to mám dole.Měla jsem pevnou vůli,jedla jsem hodně zeleniny a malé porce.Nyní,již 2 roky si stále postavu udržuji,nepřibrala jsem ještě ani deko a jsem ráda.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: cebi
Datum: 22.02.17 19:09
Kurz jsem si koupila v létě. Nějaké rady byly zajímavé, ale vesměs jsou to informace, které můžete mít zdarma na Kalorických tabulkách. Jídlo se musí kupovat dle nákupního seznamu, je tam hodně potravin, které běžně nekupujete a jídlo musíte odvažovat. Navíc Vám pošlou dva obecné jídelníčky, nikoliv jeden upraven Vaším proporcím a potřebám. To mě hrozně zklamalo, čekala jsem individuální přístup. Hned jsem to reklamovala, protože jsem nevěděla, který si mám vybrat a dodržovat. A pokud nebudete důsledná, tak vám ty rady nepomůžou stejně. Kdyby někdo prodával silnou vůli a nechuť k jídlu, platím zlatem.
doplněno 22.02.17 19:27: Pardon, chtěla jsem reagovat na otázku, ne na odpověď babkazov®.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.07.16 18:55
avatar

Vypadá to, že má pan Havlíček "perfektně zmáknutý marketing", což samozřejmě nic nevypovídá o kvalitě videí, myšlenek, kurzu, ... Stejně jako Babku by mne zajímalo, proč byste s kurzem, který Vám denně ještě pár minut odkrojí, měla najít najít čas na to, nač jej nyní nenacházíte, a proč by se Vám s kurzem mělo začít dařit zdravé stravování, o němž jistě máte dostatek informací už teď...

Ohodnoceno: 2x
 
Od: mace15
Datum: 15.07.16 19:55

Opravdu nikdo tady nemáte zkušenost s tímto hubnutím?

Datum: 16.07.16 21:36
avatar

Mace, se chodí rozumní lidé – tedy lidé, kteří nevyhazují peníze za nesmysly. Neodpověděla jste nám, proč si myslíte, že s videem, které Vám ještě ubere čas, budete mít čas na to, nač jej zatím sama udělat nedokážete. A proč si myslíte, že Vám videa pomohou se zdravou/správnou výživou, jejíž zásady určitě znáte i bez něj...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 15.07.16 20:33

S Havlíčkem nebo bez, ale jde to. Ten čas po 17.00 hodině si musíte udělat a uvařit a nakrabičkovat jídlo na druhý den. S Havlíčkem budete mít motivaci . Jak jsem koukala, tak jsou to obrovské porce ALE vybraných potravin. V žádném případě není to dieta o hladu, není to žádná dieta, ale změna způsobu stravování. Já osobně nepotřebuji shodit, ale kamarádka takto shodila za 3 měsíce 13 kg a po dvou letech má zpět 5 kg. Tvrdí, že lajdá a nemá čas si chystat jídlo.

Jděte do toho hned. Teď je zelenina levná, horší to bude v zimě.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 17.07.16 11:50

Mám zkušenosti s dietou od pana Havlíčka i když to nebylo pod heslem "Hubni chytře." Jen jednoduchý příklad jídelníčku na jeden den : k snídani jsem měla jeden bílý jogurt (150g) s lžící ovesných vloček a nakrájenou meruňkou, já si ještě přidávala skořici, k svačině jablko, k obědu 40g (myšleno suché) rýže + 100g kuřecího masa opečeného na sucho + 200g zeleniny, k svačině salátovou okurku a k večeři 40g suché čočky s 200g zeleniny, připravila jsem si to jako salát. Pak tam ještě byla druhá večeřě, tuším půlka pomeranče, to je jen příklad. Drželi jsme ten jídelníček s manželem měsíc, samozřejmě byl každý den jiný. Manžel zhubnul 8 kg, já 6. Po celou dobu nemáte vůbec hlad, protože porce jsou velké, ale já strávila půl dne u sporáku. Finančně to také podle mě nijak náročné není, hlavně na čas. Jenže držte to po zbytek života...

Ohodnoceno: 2x
 
Od: maca15
Datum: 17.07.16 18:35

Děkuji všem, kteří mi odpověděli na můj dotaz a popsali svoji zkušenost s hubnutím Ing. Petra Havlíčka. Určitě to zkusím a když už neshodím těch 10kg co mám navíc trvale aspoň pro sebe udělám něco zdravého, no a taky budu mít zkušenost pro případné další hubnutí. Ta částka není pohroma pro můj rozpočet. Jen nechápu ty, které tu zkušenost nemají (babkazov a ivzes) a opět, jak je jejich zvykem tady "chytračí" a jak je jejich zvykem odpovídají na to, nač se nikdo neptal. Dámy, prosím, trošku u dotazů přemýšlejte a odpovídejte jen na to, na co se lidé ptají. Vypadá to, že nemáte co dělat a vrháte se tu na každý dotaz s odpověďmi "mimo mísu". Ale to je asi marná připomínka, už to tu několik lidí vytýkalo dávno a mám pocit, že i některé z vás. Ach jo...

Datum: 18.07.16 08:55
avatar

Maca, nemusíte se čertit, to nikomu a ničemu vůbec nepomůže. Mohla bych vám vysvětlit, jak jsme ke svým názorů došly, ale bylo by to naprosto zbytečné a určitě by se to minulo účinkem. Hezké hubnutí a pak jednoduché udržení váhy vam přeji z celého srdce. *hej* Když časem napíšete zkušenosti i s hubnutím i následnou vahou, budeme všicni rádi. Poučíme se ze zkušenosti. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.07.16 21:37
avatar

Ocenila bych, kdybyste mi nekomolila nick.

Nechcete-li se zamyslet, Vaše volba, nutit Vás nebudu...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.07.16 23:07

Kurz pana Havlíčka jsem právě dokončila. Je naprosto skvělý. Nemáte hlad a hubnete. Jídlo se připraví snadno a je dobré, jídelníček za normální peníze. Cítím se dobře a mohu jen doporučit. Komu se to nelíbí, nemusí si kurz kupovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petra112
Datum: 30.01.17 23:35

Dobrý den, mohu se Vás zeptat na podrobnosti kurzu s Petrem Havlíčkem. Jak se Vám zadařilo, za jak dlouho jste zhubla, kolik jste tomu denně obětovala času? Mockrát děkuji

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 24.07.16 23:09
avatar

zhubni chytre znam = zhubni, aniz bys nekomu cpal sve penize za cokoli ;) budiz ukazkou mych 25kg dole za pulrok :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: marketah
Datum: 21.02.17 09:25

Ten kurz je dobrý, je tam hromada videí, jídelníčků, receptů. . . Stojí jen 800 kč, to jsem klidně dřív vyhodila měsíčně za dorty, takže vyhozené peníze to pro mě nejsou. A to že jsem - většinu - zásad znala již před kurzem je pravda, ale ono je to ohromě motivující :) Zdaleka nejedu podle jídelníčků, nevařím 2 jídla denně, ale stačí, že dodržuji zásady, vážím si přílohy, maso a pečivo a hubnu. A občas si dám věci vybočující z režimu - cca 2x týdně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.02.17 11:50

Na "Ulož to", si stáhněte "Jídelníček na 60 dní" Petra Havlíčka, pročtěte si to, myslím, že princip bude zhruba stejný. Posuďte sama, jestli bude ve Vašich silách se tímto způsobem stravovat. Zkoušela jsem to, musím potvrdit, že to skutečně funguje, ale je to hroznýho vaření. Hubnete pomalu, ale skutečně hubnete, přitom máte pocit, že pořád jíte. Měl by se k tomu ještě přidat pohyb - jeden den cvičení a další den půl hodiny třeba na rotopedu a takto to střídat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.02.17 01:42

Zhubla jsem 6 kg za dva měsíce a stále nemůžu pochopit, jak při takovém množství jídla. Není to jen zdravé hubnutí, ale zároveň zdravý životní styl. Já hubnout ani nemůžu, beru prášky na depresi. Přesto byl výsledek úžasný. Už po krátké době jsem cítila, že mám víc energie. Pana Havlíčka rozhodně doporučuju. Nezdálo se mi, že by příprava jídla byla náročná. Asi to bude tím, že se musí vařit zvlášť pro sebe a pak pro rodinu.V kurzu jsou i rady, jak uvařit zdravě i pro rodinu zároveň.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.