Zánět po menstruaci

Od: Datum: 13.07.16 11:25 odpovědí: 9 změna: 13.07.16 17:54
Zdravím, je mi 19 let a od zahájení sexuálního života mám po každé menstruaci zánět. Má gynekoložka je ze mě už nešťastná. Starám se o všechno jak mi přesně řekla, kolikrát ji i volám, když přesně nevím, co a jak. Teď se na to chci vyprdnout a nepůjdu k ní, zkusím si nasadit globulus cum natrio, ten mi kolikrát sama psala. Nemáte někdo vyzkoušené něco jiného, prosím?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.07.16 11:33

Když se zánět vleče dlou a vrací se, je dobré přeléčit i partnera. On sice příznaky nemá, ale bakterie udržuje při životě a pak zpátky předá. *pusa* Vlastní zkušenost.

Ohodnoceno: 1x

Od: babsy
Datum: 13.07.16 12:45
Přítel i přes veškeré připomínky byl vždy při každém zánětu léčen také. Už nevím co s tím. A hlavně v tom vedru se ty záněty prý u mě tvořit budou. Prý se stačí jen spotit a je to.
Od: pb®
Datum: 13.07.16 12:38

A používáš vložky nebo tampóny? Ono by bylo lepší používat jen vložky, ideálně probiotické. A užívat probiotika. Ne orálně, ale vaginálně. Taky jsem tím před dvěma lety trpěla, naštěstí ne každý měsíc, ale i tak dost často. Měla jsem nějaké špatné období se sníženou imunitou, kdy jsem měla každou chvíli angínu, nebo rýmu, dost často barala antibiotika a vaginální záněty se vracely i přes to, že jsem probiotika jedla. Až gynekolog poradil, že jíst je je sice hezké, ale musí se dodat přímo na poševní sliznici. Tak jsem koupila vaginální tobolky s probiotiky a mám klid. Používám i preventivně, třeba po návštěvě vířivky v bazénu atd.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.07.16 12:48
Když jsem v klidu, tak používám vložky, ale když jsem např.za barem, tak tampony pro lepší pocit. A hlavně každý tampon mam max.4hodiny. Po každé menstruaci si dělám vyplach.
Datum: 13.07.16 13:18

Dobrý den,Babsy,překvapila jste mě výrazy, gynekoložka je ze mě nešťastná, - tomu nemohu uvěřit,pokud je to tak,zjevně k ní ztrácíte důvěru - doporučuji změnu lékaře.Píšete také,že si děláte výplachy - ty děláte od doby co začaly problémy nebo od vždycky? Dělala Vaše gynekoložka stěr i Vašemu příteli? Některé bakterie mohou být rezistentní vůči léčbě...chce to prostě řádně vyšetřit nežli nasadíte ,samoléčbu,.

doplněno 13.07.16 13:20:

Důvodů k zánětům může být vícero,např.časté jsou i reakce na tampony a vložky - jejich parfémování nebo použitý materiál.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.07.16 14:57
Dobrý den, pokaždé, když k ní s něčím takovým jdu, akorát na mě kouká jak na blbce a řekne mi, že jsem nezodpovědná, přitom dělám vše, co mi řekne. Vyplach mi doporučila až po začátcích mých problémů.
Je pravda, že čas od času použiji parfemovane slipove vložky.
Datum: 13.07.16 17:06

Zaráží mě ten výplach. Ten by se neměl dělat! Vypláchnete přirozené prostředí, které v pochvě je a tím otevřete cestu infekcím a kvasinkám. Výplach je dokonalý nesmysl! Určitě jste lékařce špatně rozumněla! Nebo sama máte úplně špatnou představu! A díky likvidaci přirozeného prostředí, které je právě imunní proti infekcím, si přivozujete zánět sama! Přemrštěná hygiena likviduje imunitu prostředí v těle! Vím to naprosto jistě!

Datum: 13.07.16 17:54

Zdravím. Pokud máte tyto potíže takovou dobu a gynekolog Vám není schopen pomoci, pak změňte v první řadě gynekologa.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.07.16 17:45

Zdravím. S velklými záněty jsem se potýkala několik let :) A pomohla mi rada kamarádky. Uvař řepíkový čaj, nech vychladnout (ne do studena), smíchat s několika lžicemi jablečného octa. Tímto večer provést výplach (na to jsem měla tu "krabičku" od Rosalginu. A dělala ti doktorka vyšetření, třeba na blbý kvasinky, nebo endometriózu? Já přešla od lékaře, co si se mnou nevěděl rady, ke skutečnému odborníkovi, který mi možná zachránil plodnost... Parfemované vložky zahoď, to je největší zlo, stejně, jako ovoněné sprchové gely atd... a nos bavlněné kalhotky. Ono je taky dobře možný, že tě něčím nakazil přítel a můžete si to předávat pořád dokola. Přeléčit byste potřebovali oba dva, pokud spolu spíte. Vždycky.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.