Po zhubnutí povislá kůže v 18ti

Od: Datum: 12.07.16 22:54 odpovědí: 6 změna: 15.07.16 19:01

DObrý večer, je mi 18, hubnu a zdálo se mi porád, že nehubnu ruce, ale ted pred chvílí jsem se zděsila, když jsem zatla ruku,vyrýsoval se mi malý sval a pod ním visí kůže. Na vnitřních stehnech taktéž, jsem z toho zoufalá. Nevíte, co s tím mám dělat? Chci v hubnutí ještě pokračovat, ale co s tou kůží, která bude kypat? Děkuji všem


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.07.16 22:57

Kůže je velmi elastická a sama se časem vypne.

Jediný výjimka je v případě nadměrné obezity, kdy se to pak řeší chirurgicky, ale toto nebude tvůj případ. Prostě jen vytrvej a uvidíš že to bude OK ;)


doplněno 12.07.16 23:06:

Je to dost, ale jsi mladá, tělo si s tím poradí. Jen vytrvej a nechtěj dokonalé výsledky hned. Hlavní je, že ses rozhodla něco se sebou dělat. Uvidíš, že to bude OK ;)

Ohodnoceno: 3x
 
Od: huh
Datum: 12.07.16 23:01

myslím, že to je můj řípad, vážila jsem 130 kg, shodila 15kg zatím ... *blee**mala*

Datum: 12.07.16 23:04
avatar

Při hubnutí se má zároveň cvičit,cvičit,cvičit nebo posilovat !. Kůže vám visí, že jste zřejmě zhubla či hubnete rychle.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: huh
Datum: 12.07.16 23:05

dělám dámské kliky, zatím pánské nezvládnu se svou váhou, snad se to spraví a na nohy ělám unožování a dřepy

Datum: 15.07.16 19:01
avatar

To je příliš jednostranné, přiberte jízdu na kole, na bruslích a hlavně plavání, jež je výborné snad na všechno.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 13.07.16 14:27

To je právě smůla, že to lidi nechaj tak daleko dojít. Jakmile něco nedopnu, jak mám nad určitou váhu, tak šlus, omezím příjem zbytečností, nechám si jen to zdravé a jdu běhat. Není to tak dávno a rádci byli pobouřeni nad bezcitností učitelky, která si dovolila slečnám na střední škole připomenout, aby si hlídaly své proporce. Prý je urazila. Ale kdo jim to má říct? Stejně zvepřilí rodiče, co se u Tv cpou slanýma mastnotama z pytlíků, tahaj z marketu bedny limonád a doma snídaj levný párky a kafe a do práce se odvezou? Pomalu se nezdravá nadváha stává standartem. Celebrity to řeší plastikami. Snad vyjímečně bude takovou plastiku-odstranění přebytečné kůže- proplácet pojišťovna. Milá Hau, nejen cvičit, ale i masírovat povislé partie. Stačí nějaké body milk, aby to nebylo nasucho. A kdo Ti radí cvičení a stravu? Jestli to byla výrazná nadváha, tam je třeba vedení. A pohyb všestranný, nejen dřepy a kliky.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.