39. týden těhotenství

Od: Datum: 11.07.16 14:20 odpovědí: 3 změna: 11.07.16 16:34

Dobrý den, asi je to blbá otázka, ale mám z toho špatný pocit. Jsem v 39.tt a už necítím skoro žádné pohyby, ani tlak, prostě nic, kolikrát mi přijde jako bych žádné břicho neměla. Jiné těhulky už mají poslíčky, připravují se na porod a já pořád nic. Je to normální?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.07.16 14:28

Nejsme jasnovidci, abychom do Vás viděli... navíc je průběh těhotenství i porodu u každé ženy individuální a ne vše lze brát taxativně, že to tak má každá.

Jestli máte obavy a trpíte nejistotou, nejlepší bude, když navštívíte svého lékaře. Jen on Vám může dát odbornou radu, protože je odborník a zná Vás.

Ohodnoceno: 1x

Od: pb®
Datum: 11.07.16 14:48

No já jsem u syna poslíčky neměla ani jednou, břicho mi ztvrdlo jednou jedinkrát za celé těhotenství a pohybů jsem taky moc necítila. Jak by se taky průměrně velký plod mohl pohybovat v poloze KP řitní, kdy má natažené nohy vedle hlavy v matce, co nemá ani 160cm. Prostě měl blbou polohu a ještě se do mě špatně vešel, natož aby se mohl nějak výrazněji hýbat. Každopádně se uvádí minimální počet pohybů, co by měla žena cítit a pokud necítí, měla by jet do porodnice, ať dítě zkontrolují. Takže se nebojte a normálně tam minimálně zavolejte, zlobit se určitě nebudou. Nejspíš řeknou ať přijedete a natočí monitor.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.07.16 16:34

KdY jste byla v poradně? Kontrolovali vás ultrazvukem? Má vnučka je o trošičku víc a chodí každý týden. A když se jí něco nezdá, telefonuje a lékařka ji buď uklidní anobe ihned přivolá. *hej*Nehledejte rady, běžte na poradnu! Ihned!

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.