Pálení močových cest

Od: Datum: 11.07.16 13:52 odpovědí: 8 změna: 12.07.16 08:12
Ahoj cca. přd rokem jsem měla zánět ledvin . Před 6 měsíci se mi vrátilo pálení a já nwm co s tím . Zkoušela jse. doktory ale nic mi nepomohlo. Nemáte nějaké rady na to aby jsem neměla takové bolesti? Nemůžu se ani koupat :(
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 11.07.16 14:02
avatar

Poradí a pomůže Vám pouze lékař !

Neradno si s ledvinami zahrávat,nedůslednost vede i ke smrti.Nestraším...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 11.07.16 14:10
avatar

To se mi nějak nezdá ► že by lékaři za šest měsíců nepřišli na důvod Vašich potíží?

Je-li tomu opravdu tak, změňte lékaře! (A nehledejte rady v internetu – laikové Vám nepomohou a ani to, co pohlo jednomu, nemusí pomoci jinému.)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 11.07.16 14:14

Nechte si udělat stěry. V moči nemusí nic být a zánět stejně máte. Po několika letech vzorné péče od paní doktorky jsem změnil lékaře, který ví, o co jde. Takže vlastní zkušenost.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 11.07.16 14:36
avatar

Dobrý den, jsem šokován úrovní našeho zdravotnictví, když ani několik lékařů neumí určit přesnou diagnozu, potlačit zánět či vyloučit písek a kameny. Ani neumí navrhnout třeba jen urologický čaj nebo úpravu pitného režimu či varovat před prochladnutím - což můžete sama vyzkoušet (čaj a více pít). Zdravím!


doplněno 11.07.16 23:01:

Tak, když už se bavíme i o čůrání do vody, tak přidám informaci o tom, že infekce či nečistota se může dostat k močové trubici žen od konečníku i nesprávným směrem utírání po malé potřebě.

Takže, volit správný směr.


doplněno 12.07.16 06:14:

ter či teri - neurologie není urologie. Pokud Vás trápí čůrání, tak volte čaj urologický.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.07.16 16:50
avatar

Já si myslím, že máte zánět močového měchýře. To u žen bývá velmi časté, zvláště pak, když berou nějaké léky, které potlačují imunitu. Musíte doběhnout, hned ráno, protože vzorky odcházejí do laboratoře cca v 9 hodin, k lékaři, k obvoďákovi. Ten vám dá zkumavku s červeným víčkem a antibiotika. Když se zánět bude stále držet, pak nechá udělat bakteriální rozbor, zkumavka s červeným víčkem. A jiná, silnější a cílenější antibiotika. *hej*Jednou jsem přišla s pláčem k nové doktorce a ta mi vynadala, proč jsem nepřišla dříve, jen jsem zkoušela babské rady. Pravila, že dlouhodobý zánět močového měchýře se může projevit ledvinovým zánětem, který může být život ohrožující. *hej*Do zítřka, než půjdete k doktorovi, hodně pijte vodu, aby se bakterie nenamnožily v močovém měchýři. Udělejte také pitnou kůru. Vypijte hrnek vody a každou půlhodinu větší polovinu hrnku. Nemyslím si, že by se vám teď chtělo do sámošky, ale když ano, kupte si brusinkový čaj. Ten opravdu funguje. Ale bez antibiotik to nepůjde, zvláště pak, když už jste jednou zánět ledvin měla.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: balzerka
Datum: 11.07.16 22:49

Není to po antibioticích? Jinak především víc pít čistou vodu nejlíp s citronem.Určitě dlouhodobě nalačno E vitamin 100mg 1xdenně. Před večeří Rowatinex, aby působil přes noc v močových cestách.Tobolky jsou lepší/ ale dražší/, než kapky. Ty mají velmi ostrou vůni. Urologické čaje, ale s pauzami.. Jsou dost nechutné, asi nejpříjemnější je Urcyston Leros. Nebo občas slabší odvar z celé petržele. Vynechte ostrá jídla, omezte sůl, uzeniny, zrající sýry a lilkovité, tj rajčata a papriky. Také omezte sladké, příčina může být i kvasinková a tam to cukr akorát pohnojí. Existují bylinné kapky Renol od Energy, užívají se asi měsíc s pauzou po třech týdnech. Mají ho některé lékárny, na internetu seženete určitě. Koupání venku je ošidné, močová trubice u žen je asi jen 2 cm krátká, takže hlavně, když se čurá do vody, může infekce vniknout do těla. Ale horší bude prochladnutí. Pokud máte sklony k tvorbě kamenů a písku, který dráždí sliznice, berte hořčík.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: teri
Datum: 12.07.16 05:18
Děkuji všem za rady . Dneska jdu k novè doktorce tak snad mi pomůže. Každopádně zkusím ten neurologický čaj :) .
 
Od: balzerka
Datum: 12.07.16 08:12

Urologický čaj ! / neurologický je na nervy/. Jo, a nepijte kafe. Aspoň v době potíží. Melta nevadí . Vhodné jsou zeleninové polévky, ovšem ne z kostky.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.