Opilost - okno - pohlavní styk

Od: Datum: 10.07.16 16:56 odpovědí: 13 změna: 15.07.16 01:44
Dobrý den, předem říkám že pokud nemáte v plánu pochopit tak to ani prosím nečtěte. Je mi 16 a poprvé jsem se opila. Já alkohol nesnáším ale mamka mi dovolila jít včera večer s kamarádkama do klubu. Tam jsme potkaly nějaké kluky a začaly nás tím nalevat. Se mnou to nic nedělalo a tak sem pila
ale pak mi začalo být blbě a pro kamarádku přijela mamka protože ji špatně odpovídala po telefonu a protože zná mamku tě druhé kamarádky tak tu vzala taky a já tam zůstala s těma klukama.
Prosím neříkejte mi že jsem hloupa já to vím a dost jsem si po brečela kvůli tomu.
Od této doby mám okno.
Hrozně se bojím že jsem tam s někým měla víc než jen pusu. Prosím neříkejte mi že jsem hloupa...
Da se nějak poznat že bych s někým spala? Poznám na kalhotkách případně sperma nebo něco? Já s tím nemám žádné zkušenosti a tak se opravdu bojím HA samozřejmě neberu. Zas si říkám že sex bych si snad pamatovala a jak jsem střízlivěla a šla domu tak jsem si říkala že je snad vše v pořádku že mobil a peníze mám a nevzpomínám si že bych se někdy svlékla nebo oblekala ale mám hrozne výpadky a v mobilu fotky u kterých nevím s jakými jsou lidmi a kdy sem je pořídila a tak se bojím. Opravdu moc. A prosím nebuďte nepříjemni... Uvítám jakékoliv typy jak poznat že je v pohodě
.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: vanad1*
Datum: 10.07.16 17:05

Nechci být nepřívětivý ale neměla jste jít hned druhý den k lékaři a své pochybnosti sdělit tam? Jsou na takové případy zařízeni. Podle mě jen vršíte jednu hloupost za druhou a čas vám utíká. Možná, možná ne.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 10.07.16 17:05
avatar

Dobrý den, takže, tu hloupost ponecháme stranou. Já si myslím, že žena pozná, zda byla nějak navštívena či ne (když to pozná např, patolog při pitvě). Ovšem, k tomu Vám napíší více ženy. Sperma nemusí být pouze na kalhotkách (a nemusí být viditelné nikde na oblečení). Píšete o fotkách, tak je velice pravděpodobné. že i Vaše fotky má někdo v mobilu (či jsou už na internetu). Co na nich je, nechci spekulovat. Doufejte, že byla třeba jen "filcovačka" a bez styku. No, a jinak si (v případě velké nejistoty) skočte na gynekologii. Zdravím!


doplněno 11.07.16 14:19:

qwe - opravdu si myslíte, že by bylo lepší, aby 16ti letá dívka, která eventuálně počala pod vlivem těžké opilosti (s někým, koho ani nezná) nešla na potrat? Můžeme zde spekulovat, že to bylo třeba až znásilnění a tam se k potratu přistupuje vcelku běžně. Ovšem, asi nemá význam slečnu strašit, protože ta lituje už nyní.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 10.07.16 18:18
avatar
No poznat se to da , melo by byt sperma na kalhotkach. Jinak pokud byla ochrana tak to nepoznate.
Mela jste okno , udelala jste chybu. Tak se poucte. Jestli chcete mit jistotu , bezte k doktorovi a sdelte mu co se stalo.
Ohodnoceno: 1x
 
Od: hk
Datum: 10.07.16 18:45

Nechápu, proč to řešíte. Nemá to smysl.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: lego®
Datum: 10.07.16 18:52
avatar

Gynekolog Ti rekne zda jsi mela stryk a u fotek je datum a cas porizeni.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 11.07.16 13:05

Jestli jsi byla panna, tak by nějaké šmouhy na kalhotkách nebo pálení po styku mělo být. Někdy i nějaké drobné signály, jako popraskané švy na kalhotkách . Pokud jsi odešla po svých, tak mi to zas na takové děsné okno nesedí. A asi bys i v takovém stavu cítila, co s tebou dělají, kdyby to byl styk natvrdo. Těžké radit. Je to poučení, lekce, kterou se člověk nechlubí a dlouho se s tím vyrovnává. Kdybys chtěla jít na vyšetření na pohlavní choroby, tak až po 2 měsících, jinak se některé ještě neprojeví a nezjistí /např. virus HIV/.Ta pravděpodobnost je sice mizivá, ale je.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: qwe
Datum: 11.07.16 14:08
Ahoj, byl to sice chyba ale jen ty se z ní muzes poucit :) . Kdyby si cekala dite tak hlavne nechod na potrat budes toho litovat do konce zivota :/
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 11.07.16 16:15
avatar

qwe: nejsem zastánkyní potratů, ale v tomto případě bych rozhodně byla pro.

To má být v 16 či 17 matkou, bez otce, jen proto, že se jednou neuměla slušně chovat? Jak sama píše: potkaly jsme tam nějaké kluky a ti nás začali nalévat...

A to je málo, potkat jednou nějakého cizího kluka o kterém ani neví, co je to zač, na to, aby se stala matkou. Jednalo by se vlastně o znásilnění /i když se nebránila/, proto bych pro interrupci byla. Nepořídí si přece dítě s kdejakým šupákem.

Ale nakonec, tak daleko to ještě není a třeba to dopadne dobře. Hlavně si z toho vezmi poučení pro příště. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.07.16 09:19

gwe. To nemyslíš vážně? Že ne? S tím potratem...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.07.16 17:36
avatar

Nedávno se tu objevil dotaz od nějaké dívčiny ze základní školy, která měla obavy, že jí budou nutit do pití a co prý s tím.

No co s tím tak asi? Já nemoralizuji, protože jsem na dědovu slivovici chodil od svých asi deseti let. Děda se to dozvěděl a nikdy mě neprozradil. Taky mám o dost let staršího bratra, který mi pivo nebo víno klidně nalil atd.

Je mi jasné, že budeš ochutnávat zas. Proto ti radím: Nenech se nalévat gořalkou. A když už, tak ji nikdy nepij na žízeň, nejdříve si dej velkou minerálku. Pivo se na žízeň pít dá, protože pivní drak je takový měkký a příjemný a přichází pomalu. Drak po víně je veselý a zpěvavý. Drak po gořalce je ostrý a rychlý. Zvláště když je horko.

No a přesně toto se stalo tobě. Teď už víš čemu se říká, že gořalka vrazí do hlavy. Na sex asi nedošlo, ale buď si jistá, že tě osahávali a teď si o tobě vykládají.

Proto se příště drž zpátky a dej si raději vinný střik. To je bílé víno, smíchané půl napůl se studenou vodou, tím se neopiješ a nebudeš mít okna.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.07.16 00:02
avatar

Tak v 16 letech by se dalo mluvit o nezkušenosti, ale to, co máme vynechat, v tom také hraje určitou roli. Předně by bylo vhodné si uvědomit, oč vlastně šlo: Kluci by tě nenalili, kdybys s tím nesouhlasila, kdybys nespolupracovala.

A druhá věc: Měla bys přehodnotit, koho budeš nadále považovat za kamarádky či kamarády. Kdyby bylo šlo o kamarádky, nenechaly by tě tam...

Brek ti teď nepomůže, znovu si situaci prober a do budoucna se zařiď lépe ► ať co do výběru "doprovodu", tak co do výběru toho, co budeš konzumovat.

Radu, jak poznat, jestli jsi v pohodě, nemám. Neexistuje...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.07.16 09:12

Dobrý den,Sneism - okamžitě navštivte gynekologa.Nejde jen o to,zda jste styk měla či ne,ale o to,že jste mohla být nakažena různými pohl.chorobami./jste např.očkována proti papiloviru?-i na to se u gynekologa ptejte/Lékař bude vědět co pro Vás udělat,netrapte se doma,nečekejte měsíce na případnou graviditu.Doufám,že u gynekologa jste už byla,pokud ne,najděte si někoho v blízkosti Vašeho bydliště a - Běžte hned!


doplněno 12.07.16 09:13:

Rada pro příště - alkohol jste poznala,teď také pozor na drogy,které někteří chlapci rádi podávají např.v nápoji tak,aby slečna nevěděla...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.07.16 01:44
avatar

Nejsi první, ani poslední, s takovou nepříjemnou zkušeností. Už se tu podobný případ řešil. Jsi tvrdě poučená, měla bys zajít ke gynekologovi, zjistit, jestli nemáš papilomavirus. Řekla bych mu, že jsem měla 1. pohl. styk, nechráněný a že bych chtěla mít jistotu, že jsem pap. nechytla. víc říkat nemusíš. Doktor pozná, jestli jsi ještě panna, i takové nezdařené první styky viděl, tak mu řekneš, že se to asi nepovedlo, pokud bys panna byla. Jinak si kup v lékárně těhotenský test,pokud bys panna nebyla, pro jistotu. Je docela možné, že z Tebe měli jen srandu a vůbec nic se nestalo. Je možné, že Tě odepsali jako nalitou a šli od Tebe pryč. Možné je všecko, když si nic nepamatuješ. Chybu uděláme občas všichni, jen blbec se z ní nepoučí. Ber to jako drsnou zkušenost, dovedu si představit, co teď prožíváš a možná se fakt nestalo vůbec nic. Ať tak, nebo tak, už teď za svou nerozvážnost platíš! Neuměla jsi pít a nevěděla jsi, že alkohol neúčinkuje hned, ale se zpožděním a dost silně, když toho vypiješ víc, tím si prošla spousta začátečníků. Potkala Tě hloupá souhra náhod. Přeju Ti, aby Ti to dobře dopadlo a taky dej vědět výsledek.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.