Ženské partie a odstraňování chloupků?

Od: Datum: 09.12.12 20:44 odpovědí: 4 změna: 11.12.12 18:15

Tohle je dotaz přímo pro ženy. Jak, čím si odstraňujete chloupky v intimních partiích? Vyzkoušela jsem už dost věcí, ale výsledek pořád není takový, jaký by měl být. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: darusenka*
Datum: 11.12.12 14:58

Osobne davam prednost klasicke ziletce, ale to jste asi vyzkousela... Navrhuji vosk (i kdyz se jedna podle me o dost brutalni metodu, byva ucinna). Nebo existuji specialni epilatory na intimni partie, napr: http://braun.com/cz/female-gr…ilators/silk-epil-7-dual.html

Ohodnoceno: 0x

Od: ladaadal*
Datum: 11.12.12 16:38

Nechtěl jsem nic psát, protože zase někdo řekne, že se chlapi se...ou do ženských věcí, ale vidím, že tady moc odpovědí není. Takže v první řadě to není problém jen pro ženské, tyhle partie se holej blbě i nám:). Manželka vyzkoušela snad všechny metody, já některé s ní, ale ve finále jsme oba skončili zpět na žiletkách. A co vím od přátel, tak je to u každého individuální. Každému vyhovuje něco jiného stejně jako to je s parfémem, spoďárama nebo bundou na zimu. Budeš muset vyzkoušet víc metod a vybrat si tu, která ti nejvíc vyhovuje.

Od: tomasgulas
Datum: 11.12.12 18:01

Ve vší úctě, já si tak spíš všímám, že na ženské otázky reaguješ hlavně Ty *haha*

Ale nic ve zlém, holky pokládají otázky všeobecně vzrušivější. Vždy koho dneska zajímá nějaká blbá prasklá poloosa, že? *smich*

Od: ladaadal*
Datum: 11.12.12 18:15

Nemyslím, že bych na ženský otázky reagoval víc než jiní kolegové na poradně. A navíc nevidím nic vzrušivějšího na odstraňování porostu před prasklou poloosou.

Ohodnoceno: 3x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.