Proč mě bolí levý podbřišek?

Od: Datum: 07.07.16 11:37 odpovědí: 4 změna: 09.07.16 23:55

Dobrý den,

mám týden do menstruace a začal mě bolet levý podbřišek. Když si zmáčknu doprostřed podbřišku jakoby na močový měchýř, píchá mě vlevo v podbřišku. Při běžných činnostech to necítím. Jen při zmáčknutí nebo blbém pohybu. Chodím častěji čůrat. Piji uro čaje, jím brusinky, snažím se být v teple - žádné kraťasy ani trička co odhalí záda. Co to může způsobovat tu bolest? :(

Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: laurak
Datum: 07.07.16 11:54
Ovulace, endometrioza, slepák, gastritida a tak dále...
Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 07.07.16 11:57

Vypadá to na nastydlý vaječník - močové cesty.To co děláte je dobře,hlavně to chce opravdu teplo A ty brusinky spolu s čajem jsou také dobré.Upozornění - nikdy si nesedejte na studenou zem,betony,trávu,atd.,atd.Ve starším věku byste mohla mít problémy.

Datum: 07.07.16 14:32

Na tuto otázku Vám spolehlivě odpoví jedině lékař. Ovšem musíte jej navštívit ► přes internet Vám kvalitní (odpovědný) lékař diagnózu nestanoví.

Od: balzerka
Datum: 09.07.16 23:55

Vlevo to nejspíš bývá konečník nebo levý vaječník.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.