Seznámení s neznámou

Od: Datum: 06.07.16 21:02 odpovědí: 5 změna: 07.07.16 10:44

možná to bude blbej dotaz ale co už.Zítra pojedu s jednou holčinou a kamaradem na vylet já ji osobně neznám a chtěl bych se zeptat o čem se tak bavit aby řeč nestála.Já sem na seznamování ňouma už od přírody ale cítím že se to zlepšuje postupem času.Má přítele takže žádný nabalování :D.Jen bych potřeboval poradit o čem kecat no.Díky


doplněno 06.07.16 21:04:

sorry za špatnou Pod kategorii :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.07.16 21:19
avatar

Je spousta témat ke komunikaci, když o ni mají zájem obě strany. Koníčky, kamarádi, škola, rodina, názory na dané téma - třeba muzika, filmy..Když bude chtít, může Vám prozradit i jaké vlastnosti se jí u lidí líbí nebo naopak..Jen se komunikace nebojte a užijte si to!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.07.16 21:52

A jéje. Někdo bude páté kolo u vozu... To je docela blbý počet na výlet. Nicméně bych vynechal politiku apod. Hudba je fajn, filmy, zážitk z přírody a výletů atd.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.07.16 22:53
avatar

Komentujte to, co právě budete zažívat. Obdivujte krajinu, chvalte počasí, upozorněte na zpěv ptactva, občas také mlčte, nebo je nechte jít chvilku napřed, vyfoťte je v nějakém hezkém okamžiku, ani jim to nemusíte říkat, také nemusíte pořád povídat a vymýšlet témata, mějte i pro ně připravené malé překvapení /bonbony, energetickou tyčinku, oříšky , čokoládku/.

Rozvíjejte téma, nepřeskakujte hned na jedno, hned na druhý.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.07.16 08:54
avatar

Škoda, že nejel ještě jeden účastník, ať už kluk, nebo děvče. Takhle tam budeš opravdu jako křen. Oni se budou třeba spíš obracet na sebe navzájem, Ty bys měl ještě kamaráda, nebo to druhé děvče. Chodit bys s ní nemusel, prostě jen prima parťačka na výlet.

Už je pozdě, asi jste na výletě a máte prima počasí. Ale příště o tom propřemýšlej, pokud s nimi zase pojedeš, řekni, zda také můžeš někoho přivést do party.

Ano, povídat se dá o všem, o tom, co vás baví, o hudbě, knihách, počítačích...ale také o přírodě, o tom, co třeba vidíte z vlaku. Třeba taková Sázava je tak krásná, že se 90 km cesty ze Světlé do Čerčan ale dá i klidně "promlčet". Člověk se jenom kochá.:)

S dívkou také prohoď nějaké slovo. Ale nemluv pořád jen Ty, také bys měl umět naslouchat. Ať chvíli vypráví ona. Kamaráda znáte oba, to bude takový váš styčný bod.

Možná bys měl vědět něco o cíli výletu a cestou o tom povypravovat. Zjistil jsem, že tam uvidíme...Těším se na...

Méně je někdy více. Nemlít tedy neustále, spíš se ptát jí. Ale zase ne jako u výslechu. Zda má třeba ráda zvířata, jestli nějaké má /psa/, jakou poslouchá hudbu.A zase ne mlčet jako dub. Ona konverzace je někdy těžká. Když je jí moc, může obtěžovat, když chybí, je to trapné.

Ona ta vaše skladba výletu ve složení 2 + 1 nebyla právě nejšťastnější. Příště to napravíte /2+2, nebo 3+1/ Hezký výlet! *slunce* Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.07.16 10:44
avatar

babko, výlet, který začal 2+1 taky může skončit 1+2. Život je pestrý *ee* *placni*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.