Ničí vlasy žehlení vlasů 2x týdně na 180°?

Od: Datum: 01.07.16 10:42 odpovědí: 6 změna: 02.07.16 10:26

Dobrý den,

mám ořirozeně vlnité vlasy, ale všude mi nehezky odstávají, taže volím variantu žehlení. Ale žehlím pouze 2x týdně na 180° po umytí vlasů. Myslíte si, že to nějak zásdně ničí vlasy? A pokud ano, co bych měla používat, aby mi vlasy vydržely rovné bez žehlení?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.07.16 13:40

180°C je teplota, která je neslučitelná se životem všech živých organismů (dokonce ani ty nejodolnější bakterie tolik nevydrží), při této teplotě upečete maso, buchty - a to stačí i mnohem nižší. Takže to vlasy zákonitě poškozovat musí.

Což ty vlasy přinutit, aby se vlnily podle Vašich představ? Např. vždy před spaním udělat na hlavě 1-3 copy; budou vlnité pěkně pravidelně. Ani je potom nemusíte moc rozčesávat, kdyžtak jenom konečky. *nevi* Navíc vlnité vlasy jsou opravdu krásné. :)

Ohodnoceno: 0x

Od: jjj
Datum: 01.07.16 13:49

mně by nevadili vlnité, kdyby neodstávaly po celé délce, prostě jsou jakoby nevzhledně roztřepené po celé délce a s tím neudělám nic, pokud jsou vlnité a je jedno jak :/ ... Když je vyžehlím, tak to neodstává a nevypadá to nevzhledně, proto chci nějak šetrně volit variantu rovných vlasů.

Datum: 01.07.16 14:05

Podle mě je šetrně vyrovnat nelze *nevi*. Snad ještě by pomohlo si pořídit takové ty hodně velké natáčky, které dělají velmi volné vlny (skoro jako by ty vlasy byly rovné).

Ohodnoceno: 3x

Datum: 02.07.16 10:26
Od: maky®
Datum: 01.07.16 16:33

jjj máte krátké vlasy? pak by usnadnilo úpravu vlasů nechat je trošku delší,,,,,,zkuste, mě se krátké také různě odstávají a ježí na všechny strany, mám vlnité a husté.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.07.16 10:25

mám je právě dlouhe pod lopatky :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.