Jak zúžit kalhoty u obleku?

Od: Datum: 20.06.16 09:41 odpovědí: 4 změna: 23.06.16 00:04

Dobrý den,

potřebuji poradit, jak zúžit kalhoty. Jsou mi dobře ale dole jsou široké a já potřebuji, aby mi obepnuly kotníky, v podstatě z nich chci udělat skinny :D Někdo říkal, že to jde nějak jen založit spínacím špendlíkem nebo něčím. Je problém s mou postavou, že kalhoty mi obepínají stehna, ale dole jsou široké, tudíž celé je zúžit dát nemohu.

Díky všem za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: maky®
Datum: 20.06.16 14:08

todle půjde dost špatně, musíš zabrat oba švy vnitřní i vnější a hodne do ztracena, ale stejně to může dělat faldy, zaber jen malý kousek, nastehuj a uvidíš,.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 20.06.16 16:31

Pokud neumíte precizně šít, tak do opravny oděvů/ke švadleně, během pár dní bude hotovo.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.06.16 07:42

Obraťte kalhoty naruby, našpendlete a tak naruby odzkoušejte. Pak nastehujte a zase odzkoušejte naruby a pak po správné straně. Kdž to bude vpořádku, můžete to přešít na stroji.

doplněno 21.06.16 16:04:

Myslím si ale, že celý oblek je nějak koncipovaný, vyvážený. Zúžene nohavice nemusí být pěkné na kalhotách určitého typu. A nebudou fajn ke klasickému saku.

Od: balzerka
Datum: 23.06.16 00:04

Pokud jsou na nich puky, tak to bude problém. Sama bych do toho nešla, i když ušiju leccos. Ten oblek je celek, který tím utrpí, když vrch bude klasickej a kalhoty snaha o modernu. No nevím, nevím.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.