Platba na Google play

Od: Datum: 24.02.13 21:42 odpovědí: 10 změna: 26.02.13 11:38

Zdravím.Dají se placené aplikace z Google play platit přes Pay pas?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jirbar*
Datum: 24.02.13 21:51

Nedaj

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.02.13 11:52

ne , dej tam kartu

Datum: 25.02.13 15:41

hOnz490-jak mám tu odpověď rozklíčovat,neboli pochopit?Kam nebo jakou kartu mám dát?

Datum: 25.02.13 17:46

Zadáš tam údaje z platení karty která je nastavena, že umožňuje platby po internetu a oni si to z banky vezmou sami. O nic se nemusíš starat. Jen mít v bance prašulky

Datum: 25.02.13 20:07

jirbar-na začátku jsem se ptal zda se dá platit přes pay pas mjelikiož karta kterou mám to umožňuje platit na internetu ale pouze zde v čr.Odpovděl jsi mi,že ne.Na netu jsem se dozvěděl že pay pas to neumožnuje. Mate m tvoje další odpověď kde píšeš...Zadáš tam údaje z platení karty která je nastavenprašulkya, že umožňuje platby po internetu a oni si to z banky vezmou sami. O nic se nemusíš starat. Jen mít v bance ...Co se za tu chvilku změnilo?Nebo myslíš jinou kartu?;)

Datum: 25.02.13 20:52

Srovnej si to v hlavě. Otázka zněla zda jde platit přes PAY PAL odpověď zněla NE. Druhá věc je, že Google akceptuje běžné debetní karty (asi i kreditní s nimi nemám zkušenost)

Datum: 25.02.13 22:29

Otázka zněla zda jde platit přes PAY PAS.

Datum: 25.02.13 22:52

Bral jsem to jako překlep, ale v podstatě je to fuk. Prostě VISA kartu či jinou na ostatní zapomeň.

Nevím zda máš na mysli toto

http://www.lupa.cz/clanky/paysec-aneb-paypal-po-cesku/

Datum: 26.02.13 11:38

jirbar-překlep to opravdu nebyl.Ano myslel jsem to jak jsi poslal na tom odkazu.Dík

Datum: 25.02.13 22:50

Na Google Play se platí přímo platební kartou, ne přes Pay Pal, Pay Pass ani nic podobného. Prostě přímo platební kartou. Během první platby se zadá číslo karty, expirace a CVV. Při dalším nákupu už si to kartu pamatuje. Platební karta by pravděpodobně měla mít povolené transakce přes internet.

doplněno 25.02.13 22:54:

Google používá pro platby vlastní službu, která se jmenuje Google Wallet.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.