TV ze SIPO na přímou platbu

Od: ® odpovědí: 12 změna:

Chtěla bych zrušit SIPO a platit televizní poplatky přímo televizi. Máte někdo zkušenosti? Platí se nějaká měsíční úhrada? Děkuji.

12 odpovědí na otázku

1x

Pokud budete platit TV převodem, bude vás to stát poplatek za odchozí platbu. Ale i to se dá eliminovat vhodnou volbou účtu.

doplněno 09.04.13 17:26:

Zkušenost s převodem ze SIPO nemám, platím bankovním převodem odjakživa, ale tady na to mají dokonce nějaký online nástroj. tvp.ceskatelevize.cz/...

Bankovním převodem platím taky,ale i tak to chodí přes poštu, protože mi chodí domu bílá složenka o zaplacení. (platební doklad )

Na jakou adresu tedy posíláte platby, když né na SIPO?

Zaregistroval jsem se jako přímý plátce. Platím přímo převodem na účet České televize pod mým variabilním symbolem. Nic mi nechodí, žádná složenka, mám trvalý příkaz. Na uvedeném odkazu je možné přejít na přímou platbu, pokud zadáte své spojovací číslo SIPO.

No právě o to mi jde, zda se tam také platí nějaké poplatky . Poště jsem platila 5 Kč. Děkuji

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]