Internet v mobilu?

Od: Datum: 23.02.13 18:54 odpovědí: 2 změna: 23.02.13 19:08

Dobrý den,

mám Nokii 300, operátora T-mobile. A chtěla bych se zeptat, jak to je s internetem v mobilu? Na moje číslo byl asi před třemi roky vypnut. A teď jsem se doslechla, že jde nějak zařídit, aby byla "zapnutá" jen wifi, tudíž bych se mohla připojit jen tam, kde wifi je a prý se za to "zapnutí wifi" nic neplatí, jako měsíčně za internet v mobilu (např 3G sítě,...). Je to pravda? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.02.13 19:03

Za Wifi se neplatí, ale Nokia 300 ho podle specifikace nemá.

http://mobilni-telefony.heure…z/nokia-asha-300/specifikace/

Ohodnoceno: 0x

Od: bushman
Datum: 23.02.13 19:08

Pokud má mobil WIFI tak ano.Jestliže je váš telefon Nokia Asha 300,tak tento typ WIFI modul nemá.Jinak je to samozřejmě možné,u telefonů ,které WIFI mají,připojíte se zadarmo na místech označených WIFI,nebo WIFI Free-např.fastfoody v obch.centrech,restauracích a i na soukr.uživatele,který nemá signál netu chráněn heslem.Restaurační zařízení které mají signál chráněn kodem,vám ho při kozumaci v jejich provozovně dají.Telefon vám při zadání ''vyhledání sítě'' sám ukazuje,jaké sítě jsou k dispozici,a zda jsou volné,či chráněné heslem.

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.