Najde policie ukradený telefon?

Od: Datum: 19.02.13 04:12 odpovědí: 10 změna: 21.02.13 19:23

Ahoj všem ukradli mi již zminovaný telefon.

Je nahlášen na policii myslíte že ho najdou? Četl jsem na forech a vestina lidi psala ze ne.

Tak by me zajimalo jestli nekdo nemate zkusenost.

Diky všem za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.02.13 08:43

jelikoz ma kazdy mobil IME a tento i gps tak kdo vi , rozhodne ale neni na skodu prehrat FW at se vymaze vse ... jestli ho najdou nebo ne je podle toho jak moc by policie chtela do toho stourat , ale pochybuju ze by primo se zajimali o mobil , kdyz sami nestihaji a je jich malo...

doplněno 19.02.13 09:17:

galaxy S3 je za vice nez 5tisic a ano gps je prijmac , ale existujou aplikace skryte ktere pomoci internetu nebo skryte sms poslou souradnice , ale ano u nas je to tak , ze prava jsou na strane zlodeje ;)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.02.13 09:11

přes GPS to nejde.. v mobilu je jen přijímač. ne vysílač.. mobil jde najit jen tehdy, pokud znáte IMEI mobilu a ten kradený mobil někdo zapne a připojí ho do sítě... jedině že by to IMEI změnil ale nevim jestli to jde.. ale pokud to je tak jak píše ringo tak asi smůla..

Datum: 19.02.13 14:35
No tak ja mam aplikaci, prez kterou mi mobil automaticky po nahlaseni zapne gps, vyfoti fotky z obou kamer, posle oboji prez internet do emailu
dale posle cislo a ucty prihlasene v telefonu :)
umi smazat data atp..

Datum: 19.02.13 08:56

O to nejde, že je nás málo, ale pokud si dobře pamatuju, vyšlo nařízení, že hledání mobilu /byť kradeného/ podle signálu je zásah do práv nového majitele a nesmí být prováděn. Cena většiny mobilů je pod 5 000 a byl by to jen přestupek. A najít mobil jiným způsobem? To je téměř nemožné.

Od: janafise*
Datum: 21.02.13 19:23

Tento má nový cenu okolo 10 000Kč http://www.nalezneme.cz/nejlevnejsi-telefony-samsung A to je jeden z těch nejlevnějších. Takže by se tím policie mohla zabývat. Otázka je jak vytrvale...

Datum: 19.02.13 12:47

Kamarád přišel o zte a našli ho cca za 3týdny od nahlášení , držím palce :)

Od: perros
Datum: 19.02.13 15:28

No jde o to že jsem tam žádnou aplikaci neměl a je to nad 5 000 tak by se to řešit mělo ne?

Datum: 20.02.13 10:22

Jak prokážete, že amortizace není tak velká a cena tedy přesahuje 5 000? To nikdo nechce zkoumat a řešit. Vemte si uprchlého poslance. Posílal ze svého mobilu vysmívací SMS a nikdo ho podle signálu nehledal. To už v této zemi prostě skončilo.

Datum: 20.02.13 10:35

Dobrý den mám dotaz když koupím mobil v zastavárně má prodejce povinost zjistit jestly je telefon kradený nebo ztracený , vetšinou když tak něco kupuji se ptám jestli ví od koho je jestlí ma jeho údaje když by se něco dělo třeba že ten telefon byl ukradený a já otom nevěděl

Ohodnoceno: 2x

Datum: 21.02.13 00:05

Stačí když budete mít paragon od prodejce a na něm imei koupeného telefonu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.