Sim karta T-mobile, jak dlouho bez aktivace?

Od: Datum: 23.12.12 11:50 odpovědí: 3 změna: 23.12.12 14:03

Dobrý den

Chtěl jsem se zeptat. Na t-mobile jsem dostal jako dárek náhradní sim kartu uplně novo zabalenou a s kreditem. Chtěl jsem se teda zeptat zda nevíte někdo když si tuto kartu neaktivuji (nedám do telefonu) tak na ní nemusím každá rok posílat kredit? Nebo musím aby mi jí nezrušily?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ferda6
Datum: 23.12.12 12:43

Co si pamatuji, tak se sim (Twist) musí v určitém termínu aktivovat. Je to myslím dva roky od data distribuce do prodeje. Uvedený pokyn byl přiložen, datum se mi najít nepodařilo a tak jsem aktivaci neodkládal. Nedá se tedy skladovat např 5 let a potom začít používat.

Ohodnoceno: 0x

Od: lujs®
Datum: 23.12.12 13:23

Co přesně znamená ,,náhradní kartu"?.?.? To jako s tím samým číslem co už používáte?.?.?

doplněno 23.12.12 14:12:

No tak šup s ní do tydlifónu*smich*, aktivujte ji a můžete ji využívat. Asi jednou za 3 měsíce musíte uskutečnit hovor(nevím to přesně-víc a přesně vám to řekne operátor) aby vám kredit nezablokovali*stop*. Můžete ji nosit v peněžence*frajer*.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.12.12 14:03

neee...jako novou kartu s jiným číslem..dostal jsem jí k paušálu jako dárek navíc...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.