Daemon tools lite

Od: Datum: 30.10.12 21:33 odpovědí: 3 změna: 30.10.12 22:38

Dobrý den, po instalaci několika nových programů mi přestal běžet deamon tools lite. Přo jeho spuštění mi vystřelí tabulka, kterou najdete v obrázku. Prosím poradte co s tím, potřebuju ten program do tydne rozběhnout, jinak si mužu hledat novou práci :(

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pepr®
Datum: 30.10.12 21:44

Daemona odinstalovat a znovu nainstalovat.

Nebo použijte Obnovení systému. Start - Všechny programy - Příslušenství - Sytémové nástroje - Obnovení systému - Obnovit předchozí stav počítače - Vybrat datum kdy to ještě fungovalo. Pokud by se něco jiného pokazilo lze to vrátit zpět.

doplněno 30.10.12 22:00:

No, pravděpodobně ano *hi*

Proto nejdřív udělejte tu reinstalaci Daemona.

Obnovení systému jde vrátit zpět, takže pokud se odstraní nebo znefunkční nějaké programy, jde to zase obnovit, ale člověk nikdy neví.

Ještě se zeptám, restart jste dělal?

Od: marek20
Datum: 30.10.12 21:47

a neodstraním si tím ty nově nainstalované programy?

Datum: 30.10.12 22:38

daemon neni jediny... obnoveni neni nikdy stoprocentni a jen se tim rozjebava system... jsou nutne jen pri "zahadnych" fatalnich chybach windows...

ano prijdete tim o vsechno co jste do data obnoveni se systemem udelal...

daemon neni jediny... odinstaluj to... osvedcil se mi virtual manager ktery je zdarma, a myslim, ze nechce po instalu ani restart.. ted mam Magic ISo

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.