Televize Lg42LV375S sdílení s pc přes DLNA

Od: odpovědí: 2 změna:

Zdravím všechny velmistry,mám dotaz,přestalo mi fungovat sdílení pc a televize,nastavení je správné,internet v televizi funguje,ale nejdou sdílet videa,hudba atd. z pc,spojení přes síťový kabel,do dneška vše fungovalo bez problému,diagnostika pc mi rovněž nehlásí žádnou chybu,sdílení domácí sítě atd.Pomůže mi někdo s radou?Díky

2 odpovědi na otázku

2x

Ahoj je mi sice 10 let ale co když je ten kabel ve vnitř poškozeny nebo je neco v té televizy nebo neco je v počítači ale skus si to nejak jestli nekde neni chyba

Ahoj,dík za snahu,ale byla to banalita nad kterou jsem dumal celej den,měl jsem moc přísně nastavený antivir,což znemožňovalo sdílení,kabel to být nemohl,protože internetové aplikace z modemu normálně fungovaly

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]