Záznamy Full HD - PC nerozjede

Od: Datum: 21.02.13 23:42 odpovědí: 2 změna: 22.02.13 11:00

Ahoj, mám kameru Full HD, dělám různá videjka atp... mám normální přehrávač media player a ten se trochu seká, ale jako normálně videjka rozjede, problém je, když vytvářím videjka... PC se sekne, jak klávesnice, tak i myš a musím resetnout. Asi mám doukoupit a vyměnit nějaké komponenty, že? Přesněji jaké? Určitě tam bude grafická karta, ne?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: cinematic*
Datum: 22.02.13 01:13

Zásadními komponenty pro přehrávání Full HD videa jsou procesor a grafický čip/karta. Dokážete zjistit, co tam nyní máte? Můžete k tomu využít např. http://www.slunecnice.cz/sw/aida/

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.02.13 11:00

Nedostatečný výkon, HD video je na tohle potvora. Je možné že počítač se "zasekne" jen zdánlivě, prostě při nahrání HD videa do editoru zabere 100% výkonu počítače a nic jiného už nereaguje.

Zkus do toho editoru nahrát nějaké kratší video (třeba jen pár desítek sekund) a i když se ti bude zdát že je zaseknutý tak ho nech třeba 10 - 20 minut v klidu. Je pravděpodobné, že až nahrávané video zpracuje tak zase začne reagovat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.