Jaký bude kompletní postup koupě telefonu?

Od: Datum: 26.10.12 12:34 odpovědí: 3 změna: 26.10.12 13:38

dobrý den, mám zájem o tento telefon - http://www.alza.cz/nokia-500-white-silver-d281032.htm, ale chtěl bych ho financovat měsíčními splátkami. Jak budu postupovat - přijdu tam, řeknu, že bych měl zájem o tento telefon a co dál? Budu muset dokládat příjem, platby jim tam budu muset nosit, jak prokážu, že jsem po 10 měsíční platbě telefon splatil? S pozdravem

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jarahosek*
Datum: 26.10.12 12:46

Ahoj,

leckde potvrzení o příjmu nepotřebují do nějaké částky zboží. S největší pravděpodobností budeš potřebovat dva doklady, možná i doklad pro ověření adresy(např. inkaso). Splátky nebudeš samozřejmě nikam nosit ale posílat na účet předpokládám úvěrové společnosti. Jakmile splatíš, mělo by ti od té společnosti přijít potvrzení že jsi vše zaplatil. A nakonec, pokud si nevezmeš splátky v nějaké akci tak na úrocích přeplatíš dost peněz. Možná by bylo lepší si postupně našetřit a pak si telefon koupit rovnou za hotové...

Toť je odemne vše

Jára

Ohodnoceno: 1x

Od: tomas447*
Datum: 26.10.12 13:06

Ahoj,nevím jaký je přesný postup při platbě na splátky.Ale můj názor je,že lepší je si našetřit celou částku a nedávat tak zbytečně peníze nějaké úvěrové společnosti.Pokud tedy ten telefon nepotřebujete nutně,nebo si pučte od někoho z rodiny.Toť vše.

Ohodnoceno: 2x

Od: buss®
Datum: 26.10.12 13:38

Ale oni tam postup přece mají! http://www.alza.cz/article/3850.htm
Přijdu a popovídám si s nimi o možných varianách. Dnes se peníze nikde nenosíí! Co prokazovat? Uhradím a končím.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.