Co ještě za přípravky do myčky kromě tablet

Od: odpovědí: 5 změna:

Poraďte prosím, právě jsem si objednala svou první myčku,ale bohužel nevím co vše kromě tablet budu ještě potřebovat dokoupit.

Moc děkuji za rady

5 odpovědí na otázku

 

 


2x
avatar martincakl

V případě děleného dávkování

- mycí prostředek

- sůl

- leštidlo

V případě ALL-IN-ONE...jen tablety...(osobně nedoporučuji).

Martine i při použití tablet se doporučuje používat i sůl. Alespoň u naší myčky to takto píší. Jinak tablety také nemám rád a raději používám vše odděleně, sůl, leštidlo a "prací prášek"

jarahosek:

Ano, sůl je cenově "to nejmenší"..., nicméně pro její správné dávkování je dobré znát tvrdost vody, pak se dá dávkování soli seřídit hodně přesně..

V tabletách je prostě "nějaký poměr" látek..pro "předpokládané parametry vody" a to je v principu šílenost.., nehledě k tomu, že "prací prášek" mohu dávkovat dle potřeby...a tabletu prakticky vždy celou (nevím kolik lidí tablety láme napůl).

a kde ale koupím ty "TA - BLE -TY"? *haha*

 


0x

Určitě sůl! Prodávám myčky takže jedna rada nastavte tvrdost vody a sůl do zásobníku vždy!Pro zjištění tvrdosti vody stačí zavolat na Vaše vodovody aby Vám to zdělili.Osobně bych u široké myčky na 12 a více sad nepoužíval nic jiného než tablety nebo gel ale to je jen osobní názor spíše z lenosti.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]