Výpadky sítě - problém v konkrétním telefonu?

Od: Datum: 25.10.12 06:43 odpovědí: 4 změna: 25.10.12 10:03

Dobrý den,

mám HTC a v posledních dnech mám problém se sítí v určitých místech (pravidelně nemám žádný signál v práci, popř. i cestou, doma jede vše, jak má).

Normálně jsem myslela, že jde pouze o výpadky sítě, ale problém je v telefonu _ když jsem si předělala SIMku do staré Nokie, vše jede tak, jak má.

Nemáte s tím prosím někdo zkušenosti nebo nápady, kde by mohl být problém?

Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.10.12 08:25
avatar
Každý mobil ma trochu jinou citlivost na signál. Kvůli strašení vyzařováním SAR se výrobci snaží hodnoty tohoto "záření" snižovat což je ovšem na úkor citlivosti antény. Proto může mít stará Nokia lepší signál než modernější mobil. Nokia figuruje odjakživa ve srovnávacích testech na vyzařování SAR ke značkám které se pohybují na tom horším konci tabulek. Zákazníci sí chválí její dobrý příjem, protože ten se na rozdíl od teorií že SAR vaří mozky, dá lehce dokázat. Bohužel vždycky je něco za něco. V tomto případě zdravější mobil za horší signál.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: dery*
Datum: 25.10.12 09:56

Díky, problém je spíš v tom, že za půl roku, co telefon mám, to nikdy nedělalo...

A slabší signál znamená to, že se mi už dva dny nemůže nikdo dovolat, pokud nejsem zrovna doma...

Od: lio
Datum: 25.10.12 10:03

Bohužel, nic jiného, než oprava vám nepomůže, je v záruční době, takže odneste ho do záručního servisu. Tohle není vada, kterou byste si mohla opravit sama.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 25.10.12 10:02

totak:

tvá teorie je hezká, ale vůbec se nezakládá na pravdě, SAR a dosah telefonu nemá přímou souvislost. Novější mobily mají lepší dosah.

doplněno 25.10.12 10:05:

dery:

reklamovat, pokud jiným mobilem (navíc starším) máte potvrzeno, že signál je přítomný a HTC nechytá tak je problém v HTC...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.