Pruh na LED obrazovce

Od: ® odpovědí: 9 změna:

Dobrý den.

Na pravé straně LED obrazovky, se mi vytvořil cca 10cm svislý pruh ve kterém se mění barvy,většinou je li vysílaný program bilý nebo světlý (mraky,obloha apod.).Na levé straně je ostře ohraničený.

Nevíte co to znamená?Je to opravitelné nebo koupit radši novou TV.*nevi*

Pruh na LED obrazovce
9 odpovědí na otázku

0x

jsou to body v háji *ee*

Co to znamená? Nová televize?:(

Děkuji

Tolik najednou? To nebudou vadné pixely, to bude něco jiného...

TAky si myslím, body nedcházejí v takovém množství a hlavně ne takhle ohraničeně. Neomývali jste obrazovku nějakou tekutinou? To vypadá na problém řadiče sloupců

doplněno 23.10.12 20:49:

Šlo by pořídit makrofoto tak aby byly patrné obrazové body v těch místech, nejlépe v místech kde je to různorodé.

0x

Ferda to napsal dostatečně, já jen dodám, že něco takového jsem ještě neviděl. To přesné ohraničení na levé straně ukazuje na řadič, nebo jakýkoliv problém ovládání slupců, ale zase to zcela náhodné do shlůků uspořádané vady v obraze mi do toho nezapadají, v případě toho vadného ovládání sloupců by měly být i ty vady v obraze orientovány spíš do svislých pruhů. Troufl bych si říci, že pro takto projevující závadu nemám zcela uspokojivé vysvětlení *ee*

Jen pro zajímavost,jedná se o ne špičkovou značku,ale hrála mi cca 5 let bez problémů.Je to turecká značka Technika. :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]