Nokia 6300 rozbita audio zdirka-audio z USB

Od: odpovědí: 40 změna:

dobry den mam nokii 6300 a ulomil se mi kontakt ve zdirce na sluchatka 2.5mm jack tak se chci zeptat jestli lze tahat audio z USB pomoci tohohle waysale.com/...

a nebo jestli nemate schema kudy tece audio po 2.5mm jacku ze bych to nejak sfusaril diky za rady

40 odpovědí na otázku

2x

Nokia 6300 nemá audio na USB konektoru. Vyměnit 2,5 zdířku.

ale kde sezenu zdirku?na internetu se mi to nevyplati kupovat a navic nemam mikropajku:(

Když není vybavení tak je to těžké, jinak takové drobnosti jsem neměl problém sehnat v servisu mobilů, poskytli mi to ze šrotu ;)

jo takze kdyz jsem to pochopil dobre tak konec audio 2.5mm jacku je levy kanal pak izolacni krouzek,pak pravy kanal,pak dalsi krouzek a zem

v tom konektoru mam v rohode levy kanal a zem potrebuji ale jeste pravy a ten je ulomeny ale kousek tam je

a to musi byt vzdicky kazdy kanal spojeny se zemi?

0x
Jack v 6300 není třeba pájet, stačí nasadit a přichytit (nemám ho u sebe a už nevím, jak je to upevněné). Myslím, že dokonce není třeba ani pinzeta.
doplněno 21.10.12 11:11: Jednu zdířku navíc bych tu měl někde mít, ale nevím, jestli je funkční. Také doporučuji zajím někam do servisu mobilů, tak by ti to mohli i vyměnit (práce na několik minut).
doplněno 21.10.12 11:11: *zajít
doplněno 21.10.12 11:31: Omlouvám se, zapomněl jsem, nasazený není konektor jack, ale napájecí.

a kolik by to tak stalo?tel.mam asi 5 let a je porad v pohode tak ho k vuli tomu nechci vyhazovat

konektor mam pripajeny

tak za hodinu poslu foto;)

tak mam foto i46.tinypic.com/...

i46.tinypic.com/...

distak si to priblizte;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]