Proč nefunguje zásuvka?

Od: Datum: 20.10.12 21:32 odpovědí: 5 změna: 20.10.12 21:56

Chtěla jsem si udělat čínskou polívku, tak jsem zapla konvici a nic. Koukla jsem se na noťas a přestal se dobíjet. Prostě mi nejde žádná zásuvka v pokoji, ale zářivky svítěj pořád. Šla jsem do kuchyňky (jsem na koleji) a tam vše normálně funguje. Čím to může být? Jsem na mrtvici, za chvíli se mi vypne noťas:(

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fino97*
Datum: 20.10.12 21:34

Zkontrolovat jistice(pojistky)...

Datum: 20.10.12 21:35

Ty neudelas asi nic. Zavolej si spravce, vyhodila si tou konvici pravdepodobne jistic na zasuvky. Proto svitis.

Od: sweetraspberry
Datum: 20.10.12 21:44

a co mám s tím jističem udělat aby to zase fungovalo? správce tady bude až v pondělí

Od: mowla*
Datum: 20.10.12 21:49

Asi nebudeš sama, kdo má problém (jistič zřejmě nebude pro každý pokoj zvlášť) - takže se pokus najít někoho, kdo ví, kde jističe pro patro jsou - asi to bude někde na chodbě, skříňka s plechovými dvířky (na nich možná červený symbol blesku), pravděpodobně v blízkosti schodiště.

Tu skříňku musíš otevřít (pokud není zamčená), vzhledem k tomu, že nemáš ´kličku´, tak asi šroubovákem (nožem, lžičkou apod.).

Pak najdeš patřičný jistič a páčkou klapneš dolů a nahoru. Pokud jističe nejsou popsané, najdeš takový, který má pod páčkou jakoby ´vystrčený jazýček´...

;)

Ohodnoceno: 5x

Od: sweetraspberry
Datum: 20.10.12 21:56

Super! Našla jsem to a zvládla jsem to! :D Yes! :D

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.