Autorádio RCD-510 v Golfu Plus

Od: Datum: 19.10.12 07:41 odpovědí: 1 změna: 21.10.12 20:06

Dobrý den,
chtěl bych se poradit s někým, kdo rozumí auto hifi. V současné době mám v Golfu Plus rádio RCD - 310 a jeho výkon je velmi slabý, zvláště basy vůbec nevyniknou. . Rádio zobrazuje údaje z digitalní klimatizace, takže nechci volit alternativu nákupu 1 DIN autorádia, ale chtěl bych koupit 2 DIN. Auto je osazeno v originále 8 reproduktory. Nyní zvažuji koupi originál autorádia RCD-510. Byl jsem si jej poslechnout v prodejně wolksvagenu a zdálo se mi, že hraje výrazně lépe než RCD - 310. Nyní jsem srovnával technické parametry a zjistil jsem, že obě rádia mají stejný výkon 20 W. Na internetu se dá koupit RCD-510 za cca 7.000,- Kč což akceptuji a v případě alternativy tedy jiného rádia kompaktibilního pro Golf Plus bych akceptoval cenu 10.000,- Kč.
Nejedná se mi o to aby hudební projev z radia zaujal lidi na hlavní ulici, ale rád bych si v autě poslechl zvukově dobrou hudbu.
Děkuji za Vaše rady, typy a zkušenosti.
A. Pátek

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.10.12 20:06
avatar

Řekl bych, že problém s nevyniknutými basy způsobují spíše reproduktory než samotné rádio. A nebo rádio, ale s nesprávným nastavením. Nepohrával si někdo s ekvalizérem, že by basy ubral?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.