Samsung galaxy pocket zvuk na sms

Od: Datum: 18.10.12 09:12 odpovědí: 5 změna: 20.10.12 18:28

Dobrý den, neví prosím někdo jak se nastavuje u Samsung Galaxy Pocket zvuk na sms, chtěl bych si tam dát nějaký svůj jiný než jsou v telefonu, pokud to jde.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.10.12 13:48

Přímo v aplikaci pro SMS: Nastavení.

Datum: 19.10.12 10:25

já spíš měl na mysli nahrát si svůj zvuk přes usb kabel a uložit ho jako sms tón, jestli to jde

Datum: 19.10.12 19:03

Výjimečně jsem si jiny nedal (mám jinak hlášku od malého dítěte že přišla SMS)líbí se mi standart! Ale myslím že jse v natsvení nenašel možnost pro vlastní!Ale nezkoušel jsem.

doplněno 20.10.12 13:59:

Jj tak jsem si to také přidal i když zatím toto nebudu používat-jedna stejná hláška ve třech mobilech je moc.

Datum: 20.10.12 07:30

jde to, právě jsem na to přišel. Ten zvuk je třeba zkopírovat v telefonu do složky NOTIFICATIONS v telefonu - ať přes usb nebo přímo v telefonu a pak se to dělá jak tu píše Dawidececk - aplikace sms, nastavení, vybrat vyzváněcí tón a je to.

Datum: 20.10.12 18:28

Omlouvám se, zapomněl jsem část textu :(
Dobrá práce! :)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.