Spojení iPhone 4 s PC - Problém

Od: Datum: 14.10.12 23:36 odpovědí: 2 změna: 15.10.12 17:07

Dobrý den,

Když koukám na internet, nejsem jediný kdo má stejný problém jako já, ale nikde nenacházím fungující odpověď.

Mám iPhone 4 (plně aktualizovaný) a můj problém spočívá v připojení k PC. V PC mám iTunes (též aktualizované) a všeljaké podporující blbosti co jsem kde našel, přesto mi však po připojení k PC nefunguje. Začne problikávat připojeno-odpojeno-připojeno-odpojeno, pořád dokola. Zkoušel jsem všechny USB i jiný kabel ale problém setrvává. Na mém netbooku propojení funguje, jenže ten používám velmi zřídka a veškerá média mám právě v PC. Pomůžete mi?

P.S.: Problém setrvává již dlouho, během toho jsem zkoušel kdeco aktualizovat, nainstalovat i přeinstalovat ale řešení jsem se nedohledal.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.10.12 00:00

Problém je možná v tom,že máte nainstalované všechny možné i nemožné podpůrné programy a ony už se navzájem"bijí".

Zkuste ponechat jen jeden,zbytek bych pročistil.

Nemám bohužel tento typ OS takže nemohu poradit konkrétněji,ale v netbooku máte nainstalovány stejné podpůrné programy jako na stolním PC? A všechny,jako na PC?

Datum: 15.10.12 17:07

Chce to naít na uložto nějaký USB prográmek který vymaže winům vše o všech připojených USB věcičkách.

Mělo to takovou zelenou ikonku a prostředí jak z WIn 95 al problémy to řešilo...

Kolikrát je chyba v prodlužovácím káblíku k usb, ovaldač desky, jiný port...

Nevím ale už nějaký pátek iphona kablíkem pouze nabíjím vše jde myslím od iOS5 vzduchem a kabel není třeba...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.