LED televize

Od: Datum: 14.10.12 16:47 odpovědí: 6 změna: 14.10.12 19:43

Rád bych si koupil novou LED televizi s uhlopříčkou cca 109 cm, v cenové relaci cca 12-15 000 kč,jen se v současné nabídce moc nevyznám. Jaké důležité uživatelské parametry bych měl hledat?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kudrlinka
Datum: 14.10.12 17:22

Nízká spotřeba, přehrávač DVD, čtečku SD a už si ani nevzpomenu. Vybírala jsem podle velikosti úhlopříčky 110cm a snížené ceny na Mall.cz. Obdarovaný si na základě toho pořídil novou TV s úhlopříčkou 25cm, kvůli tomu co v úvodu píšu a mnou darovaný Samsung to neměl.*blee*

Datum: 14.10.12 19:43

K čemu integrovaný DVDpřehrávač a čtečku SD karet?

Přehrávač je lepší samostatný a když už, tak rovnou BD. A lepší než čtečka karet je připojit rovnou foťák či cokoliv jiného přes USB.

Datum: 14.10.12 17:34

Nějak by mě zajímalo, proč by televize měla mít DVD přehrávač?
To je poslední věc na kterou bych koukal.
Ohodnoceno: 1x

Od: bmbx®
Datum: 14.10.12 17:58

Přesně tak, DVD už poněkud začínají končit a mít to v TV byla a je hloupost, takováto zařízení jsou vždy lepší zvlášť, obměna typu záznamových medií jde poněkud rychleji než obměna TV...

Ohodnoceno: 1x

Od: mil®
Datum: 14.10.12 19:19

Nedávno jsem si koupil Panasonic s částečným internetem a je to pěkný pokoukání.

Datum: 14.10.12 19:42

Tři měsíce zpět jsem koupil tenhle Samsung http://www.samsung.com/cz/con…evision/led-tv/UE40EH5450WXXH za nějakých 13.000,- a absolutní spokojenost.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.