Zadání čísla karty do Google Play

Od: Datum: 21.02.13 07:48 odpovědí: 4 změna: 21.02.13 21:22

Prosím o sdělení jak napsat do Google Play číslo platební karty, pokud se tam má psát i expirace a čtyřmístný kód (OPQR). Jak je to zabezpečené proti zneužití?

zadávám tedy: ABCD EFGH IJKL OPQR a jak pak zadat expiraci? mám MasterCard. prosím o vysvětlení!

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.02.13 08:21
avatar
Pro posílání takových údajů oficiální instituce přepínájí na tzv. Zabezpečené spojení přes které by mělo být zasílaní údajů bezpečné. Stejně je ale lepší dojít do M.banky nebo jiné slušné banky která nevybírá poplatky za vedení a transakce. Založit si konto zdarma. Na to si poslat potřebnou částku a platit přes internet jen kartou vydanou k tomuto účtu. Když pak dojde na zloděje tak člověk přijde maximálně o pár stovek a ne o všechny úspory. Sám to tak mám zařízený už léta. Nakupuju na e.shopech v Číně a ještě jsem nepřišel ani o korunu.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: modrysafran*
Datum: 21.02.13 08:27

Děkuji, vyřeším to tak. Ošívali se mi ve spořitelně druhou kartu vystavit i přes dostatečnou hotovost.

Od: jirbar*
Datum: 21.02.13 16:01

Druhá karta nicneřeší. Řeší to malý zůstatek na účtu ke kterému je karta vázána, nebo aspoň nastavení karty na nejnižší možnou denní či týdenní platbu přes internet. Tento limit nemá nic společného s limitem pro výběr z bankomatu či platbou u obchodníka

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.02.13 21:22
avatar
Já mam internetový limit nula, pred nákupem ho jednoduše v internetovým bankovnictví zvednu, provedu platbu a poté opět dám limit na nulu. I když kartu ztratím, nikdo se k penězům nedostane.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.