Porucha vypouštění pračky LG WD-80150NUT

Od: Datum: 12.10.12 18:53 odpovědí: 2 změna: 16.10.12 17:39

Zdar,

mám tuhle pračku celou jednu rozebranou v bedně, takže chci najít chybu a sám si ji vyměnit, než to dávat za tisícovku do servisu, ale nějak je to silnější než já, furt se to nelepší:

ve chvíli, kdy se má po vypouštění zopakovat cyklus, zasekne se to na vypouštění a to trvá dále bezezměny.

Vypouští dobře, plným proudem, není nic ucpaného od bubnu až do odtoku, čerpadlo jede perfektně (+výměna), taková ta tlaková pojistka pro případ ucpanýho odpadu je taky OK, čelní panel s veškerou elektronikou mám taky náhradní, ale nepatrně jiný typ (a nevím, kam dát napájení versus něco jiného, mají stejné konektory a na panelech jsou odlišně).

Dál už je tam jenom motor, klapky vpustě vody a transformátor napájení, ty to dělat nemohou.

Jasně, chtělo by to zkusmo vyměnit panel elektroniky, ale měl by někdo od toho plánek - kam vedou ty silový kabely? Jsou záměnný...

Ď!

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bmbx®
Datum: 16.10.12 15:10

Co hladinový spínač? Nemyslí si pračka, že je v ní pořád voda?

Od: santafreud*
Datum: 16.10.12 17:39

Taky mě to mapadlo, ale nenašel jsem nikde žádný čidlo, který by to mělo hlídat. Z bubnu vidím jít jenom dráty ohřevu a hned u toho malou membránu jako pětikorunu, což bych tipoval na teplotní čidlo.
Ta porucha nezačla jen tak najednou, postupně se to zhoršovalo - vypouštění trvalo čím dál déle, hodinový programklidně i dvě hodiny...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.