Digitální televize a DVD s DVBT

Od: Datum: 09.10.12 13:32 odpovědí: 5 změna: 10.10.12 15:40

Chtěla bych se zeptat zda když koupím toto DVD se zabudovaným STB Hyundai DV2X 336,zda mi bude fungovat nahrávání na USB i když si koupím časem digitální televizi.Teď na tu starou to ještě půjde ale nevím jak to funguje na digitální televizi.Musím mít nějaký speciální kabel?Může mi někdo poradit?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: nu*
Datum: 09.10.12 14:23

na sencor-u se zabudovaným DVBT mi přestalo DVD-čko po necelém roce fungovat...když si časem koupíte digitální televizi s USB výstupem-vstupem, může to být výstup-vstup ze kterého lze nahrávat, nebo jen výstup-vstup sloužící k připojení nějakého nosioče ze kterého si můžete jen prohlížet obrázky či fotografie...odpověď je tesdy v popsu digitální telůevize...

Dnešní digitální televize mají v sobě zabudován DVB-T příjímač, takže žádný set top box pak už nepptřebujete...

Od: mkat®
Datum: 09.10.12 19:11

Nerozumiem celkom vašej otazke.DVD-čko by malo fungovat aj z inym televizorom.A čo sa tyka špecialnych kablov,dnes bežne kupite rozne kable a pritom nie su drahe.

Datum: 10.10.12 08:52

Mě je jasné,že DVD bude fungovat ale jde mi o to,zda mi půjde z tohoto DVD nahrávat na USB i z digitální televize To, co chci koupit je DVD+Setobox+má vstup USB na nahrávání.Jde mi o to,abych pak nemusela kupovat televizi zase s USB vstupem az da vlastně tyto dva přístroje by společně fungovaly-myslím na to nahrávání.Jsem úplný laik,proto se asi ptám tak hloupě..

Datum: 10.10.12 13:36

Jestli koupíte novou tv, tak se obavam, ze bez usb nesezenete,. Vsechny nové tv už alespoň 1 usb vstup mají a většina takových podporuje i usb nahrávání. K této tv nepotřebujete ani setobox, poněvadž vsechny dvb-t tuner mají a k tomu i dvb-c nebo dvb-s, stačí si vybrat. Dle mě, jestli uvažujete o nákupu tv, je zbytečné tento setobox kupovat, radej bych si usetrene penizky pridal na tu tv. Taktéž formát dvd je dnes zastaralý a na nové tv vám nepůjde tak pěkně, jako na staré tv 4:3 576 řádku. Radej než dvd budto bluray, případně na nahrávání tv poradu flesku či ext hdd.

Od: mkat®
Datum: 10.10.12 15:40

Ale čo ma TV spoločne s DVD pri nahravani?Ved ked vam nahrava dvd-čko tak telku k tomu nepotrebujete,alebo sa mylim?Ved nahravate priamo na dvd.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.