Rozdil mezi e52 a n82

Od: Datum: 08.10.12 06:16 odpovědí: 8 změna: 09.10.12 17:58
Zdravim,mohl by nekdo napsat zasadni rozdily mezi telefony nokia n82 a e52.vim ze 52 ma lepsi baterii a 82 lepsi fotak,ale jinak tam o moc vic rozdilu nevidim...a z hlediska kvality a poruchovosti?mam e52 a uz nikdy vice..
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bmbx®
Datum: 08.10.12 10:36

Nokii už nikdy více...

Datum: 08.10.12 10:54

Já mám momentálně E52, protože se mi podařilo ztratit moji nádhernou hračku SGSIII a zatím to telefonuje a funguje bez problémů. E-maily,skype,fb vče funguje jak má až na to strašné nokiácké zobrazovaní..

Datum: 08.10.12 10:53

No ono serie E a serie N je uplne o necem jinem. Kazdopadne jsem byl majitelem E52 a nevidel jsem zadny problem. Baterie tyden v pohode, fotoaparat neni tak dobry jako u N serie ale tak to proste ma v managerskych telefonech byt. A E52 je designove hezci.

Od: fino97*
Datum: 08.10.12 11:52

ja mam e52,ted z ni pisu a je to mobil na hovno.2 byl v servise,a chysta 7e tam po treti .ram na hovno,porad se to seka atd atd atd...planuji nakup xperie go,predtim ale n82,az tro2hu spadne cena..
Od: quetzal
Datum: 08.10.12 18:25

Já nemůžu říct, že by byla E52 problémová, jen není úplně nejlepší na internet. Nemá moc velký display a výchozí prohlížeč nic moc není. Doporučuju nainstalovat Operu Mobile, aby prohlížení internetu bylo pružnější.

E52 nemá problém vydržet přes 8 hodin se zapnutou navigací, neznám mobil s lepší výdrží.

N82 nicmoc není, navíc se už snad ani neprodává nová. Když jiný mobil, tak Nokii C5-00 nebo 6700 Classic. 6700 je pořádná, má kryty z nerezové oceli. nVýdrž hodně slušná.

Od: fino97*
Datum: 08.10.12 18:45

operu tam mam,n82 bych mel z mp.cz.ke vsemu me e52 konci v nedeli zaruka a ma vadu ktera se projevuje jen obcas...cili kdyz to tam donesu,reknou,ze je vse ok,a poslou me pryc...

doplněno 08.10.12 18:47:

jinak mobil co potrebuji MUSI mit:3.5mm jack,wifi,gps,pouzitelny fotak,pokud mozno klavesnici-dotykac zrovna moc nechci,aspon trochu slusnou vydrz baterie a v nejlepsim pripade i zvysenou odolnost...

Od: quetzal
Datum: 09.10.12 17:58

Pokud byste chtěl telefon s QWERTY (rozšířenou) klávesnicí, doporučím Nokia E72 nebo Sony Ericsson Aspen M1, případně BlackBerry 9300. Chtěl-li byste telefon jen s klasickou klávesnicí, běžte do Nokie N86. Má i velice kvalitní foťák.

Očekáváte-li od telefonu jak rozšířenou klávesnici tak i klasickou, tak doporučím Nokia E75. Rozšířenou klávesnici má vysouvací.

Tyhle telefony, co jsem doporučil jsou kvalitní, takže přežijí i nějaký ten pád a splňují všechny Vaše požadavky. Spíš bych šel do Nokii, právě kvůli navigaci. Nabízí totiž plnohodnotnou offline a track-by-track navigaci úplně zdarma. Nemusíte být připojen k internetu. Toto konkurence (zatím) v základu nenabízí.

Od: pepr®
Datum: 08.10.12 19:54

N82 má oproti E52 pomalejší procesor, pomalejší datové přenosy, slabší baterku, má tv výstup, má stereo repro, lepší foťák s autofokusem, xenonový blesk, stabilizátor obrazu, geotagging.

Kompletní srovnání máte tady.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.