Tablet nebo netbook

Od: Datum: 28.09.12 14:52 odpovědí: 8 změna: 29.09.12 02:58

Dobrý den,

chci si do školy (hlavně na přednášky) pořídít netbook nebo tablet, ale nevím co je lepší. Praktičtější je určitě tablet, ale dá se na něm pracovat podobně jako na netbooku? Jde mi hlavě o psaní a takovou tu klasickou studentskou práci. Co doporučujete vy? Předem děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.09.12 15:10

Já bych řekl, že praktičtější je netbook. Přece jen má klávesnici, což je na psaní jednodušší.

Od: mowla*
Datum: 28.09.12 15:17

Tablet je lehčí, ale notes nebo netbook jsou pro psaní vhodnější - ´hlasuju´ pro notesa...

;-D

Od: lucimera*
Datum: 28.09.12 16:28

Já jsem taky pro netbook. Je to jako malý počítač, a i když by tablet byl možná pohodlnější na nošení, tak na používání asi ne.

Ohodnoceno: 2x

Od: gfg
Datum: 28.09.12 19:17

Tablety sou nahovno...Zlatý NTB(myslim klasika,ne žádný malý hovna)...

Od: bmbx®
Datum: 28.09.12 20:50

Jasně *smich* nejlepší je do školy tahat velkou mrchu alespoň s 20" displajem *haha*

Předpokládám, že tazatel chce něco malého a skladného a vybírá mezi tabletem a netbookem. Lepší řešení je rozhodně netbook.

Datum: 28.09.12 20:57

po všech stránkách netbook

Ohodnoceno: 1x

Datum: 29.09.12 00:04

Tablet je jenom na hraní a kdo tvrdí, že se na něm dá pracovat, by si měl čuchnout k jakékoli práci *smich*

Ovšem na hraní (si) je dokonalý... ideální společník do postele :-D

Ohodnoceno: 1x

Datum: 29.09.12 02:58

Tak je na místě otázka jaká živnost.Jinak využije tablet kovář a jinak správce webů co frčí na WordPressu... tomu ten tablet může víc než stačit... to že se na tabletu nedá pracovat je jen a pouze mylná představa...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.