Hodnoceni telefonu

Od: Datum: 28.09.12 11:03 odpovědí: 3 změna: 28.09.12 13:40

Dobrý den. Chtěl bych si koupit telefon Sony Ericsson X Peria Mini. Jedná se mi hlavně o navigaci. Je tato navigace hlasová? Jaká je její přesnost atd.Cena telefonu je taky dobrá.Navigaci lze použít pouze na připojení internetu?


avatar
strejc uzavřel tuto otázku
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.09.12 11:12
 

Ano. Telefon má dobré hodnocení. Navigaci obsahuje v základu od Google maps. Její výhoda je že je stále aktualizovaná (zdarma). Nevýhoda je že k plné využití navigace jsou potřeba data od operátora. I když po posledních aktualizacích je možné kousek naplánované trasy uložit na kartu a data pak již nepotřebujete. Je možné zakoupit i offline navigace od různých výrobců.. Telefon doma máme a plná spokojenost. Sony vydal aktualizaci Android 4..

 
Od: prokop*
Datum: 28.09.12 11:19
 

S telefonem jsem spokojen, ale občas vypdavá z ruky (jak je malý).:)

 
Od: milan1m*
Datum: 28.09.12 13:40
 

stahněte si zdarma obchod play hlasovou navigaci zdarma je off line a jmenuje se mapFactor navigator beta,k tomu si tam stahněte mapy ktere budete nejčastěji použivat třeba čr,svk,polsko atd navigace je spolehlivá.

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.