Který z těchto mobilů je lepší?

Od: Datum: 27.09.12 10:56 odpovědí: 3 změna: 27.09.12 11:19

#0000ff">Dobrý den, prosím máte někdo zkušenost s těmito mobily? Nokia c2-02 touch type golden and white

#0000ff">a s Nokia c2-05 pink? Je mezi nimi rozdíl až na tu barvu? No víte přemýšlím že se mi ten růžový líbí víc vzhledově

#0000ff">a také je cenově dostupnější, #0000ff">ale mám strach aby neměl méně funkcí než ten první Nokia c2-02 touch type...

#0000ff">Přemýšlím o tom, že bych mohla svůj 5 let starý mobil který se často vypíná atd. za nějaký takový nový.

#0000ff">Prosím poraďte mi kdo máte s těmito mobily zkušenosti.

#0000ff">Děkuji předem za odpověď. :)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lucka98*
Datum: 27.09.12 11:12

Jen bych chtěla vědět zda ty mobily mají stejně funcí, vlastností atd. že kdyby jo tak bych brala ten levnější ale nevím jestli jeden z nich není lepší na ty funkce? Děkuji. Lucka

Od: bmbx®
Datum: 27.09.12 11:19

Rozdílů je více, každý má něco, celkově je lepší C2-02. Je dobré si ujasnit, které funkce jsou opravdu pro vás nezbytné...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.