Videokamera Panasonic HDC-SD40

Od: Datum: 24.09.12 15:10 odpovědí: 5 změna: 25.09.12 11:45

Ahoj lidičky, mám tuto kamaru a návod k ní mi celkem na nic.

Potřebuji poradit,jak mám nastavit v menu nahrávání a jak záběr stáhnout do počítače.

Fotky stahuju pomocí- Import obrázků pomocí Windows.

Když vložím SD kartu do počítače a dám import,tak mi to píš,že v tomto zařízení nebyly nalezeny žádné nové obrázky ani vodeo.Vím ale,že tam video je.

Kde je problém a jak dostat záznam do počítače?

Děkuji vám moc za radu.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mipro*
Datum: 24.09.12 15:22

Pravdepodobne to bude mit vysledny video ve formatu .mov. proto nejde import. Windows toto video nepodporuje.proto ho jakoby nevidi. Doporucuji pouzit software dodavane ke kamere nebo stahnout ze stranek vyrobce a postupovat dle pokynu. Jinak kdyz otevrete pruzkumnik souboru ve windos tak by to video melo byt videt. Pak jen nainstalovat jiny prehravac ktery podporuje video z kamery a melo by to jit. Nejsem u PC jinak bych se na to podival podrobneji

Od: jofa®
Datum: 25.09.12 08:18

Návod ke kameře rozhodně na nic není, jak píšete. Tam by jste se dozvěděl, že záznam stáhnete do PC pomocí přiloženého softwaru HD Writer 1.0. Pomocí tohoto softu můžete provést i některé úpravy. Převod do do Mpeg-2, přehrávání a další. Video je ve formátu AVCHD. Jeho konverzi můžete provést přiloženým softem, nebo v PC např. Free AVCHD Converter.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.09.12 09:12

Jenže je problém,že přiložený softwar HD Writer 1.0 není v češtině a tudíž tomu nerozumím *zed*

To je asi ten problém *hi*

Datum: 25.09.12 11:38

Tak těch pár anglických slov, snad není problém přeložit.

Datum: 25.09.12 11:45

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.