Doporučte sluchátka

Od: Datum: 22.09.12 18:24 odpovědí: 8 změna: 23.09.12 00:04

Dobrý den, chtěl bych investovat do hudby-sluchátka. Investuju do 1500kč za sluchátka.Která mi doporučíte? Chcic hudbu jako hudbu :) to znamená,špičkový basy,a zvuk. Děkuji za doporučení

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.09.12 18:31

Špunty, pecky, přes hlavu? Kde je budete používat? U počítače, každý den v MHD a nebo při sportu? Cena není všechno.

Od: pepsina*
Datum: 22.09.12 18:32

Od: mikiki3
Datum: 22.09.12 18:33

špunty i přes hlavu,to je jedno,záleží mi na zvuku a především co je lepší? vnitřní nebo vnější? Převážně MHD a doma.

Datum: 22.09.12 18:39

Pravděpodobně nejlepší jsou sluchátka Sennheiser,nebo Sony-(Najdi na Google)Hledej sluchátka s uzavřeným systémem,s co největším akustickým měničem(repro)a dobře utěsněná proti okolnímu hluku.Tím je zaručena nejlepší reprodukce basů.

JABRAKA

Od: mikiki3
Datum: 22.09.12 18:41

Koss či AKG nevynikají? Já měl jednou koss pro a ty hráli perfect

Od: bmbx®
Datum: 22.09.12 19:01

Bezkonkurenční špunty jsou Creative EP 630, jako velká asi jedině Sennheiser nebo Sony, jak píše jabraka...

Datum: 22.09.12 23:41

Já mohu doporučit tento kousek.. snad první sluchátka která při sportu absolutně neostravují a HLAVNĚ SE JIM NEUMÍ ZAMOTAT KABEL což pro mne bylo numero uno...

Snad jen doporučím hledat verzi bez tlačítek a mikráku které mam kvůli phounu... verze bez mikráku/tlačitek je levnější.

Rozhodně dle mého překonaly Creative a Koss produkty...

doplněno 23.09.12 14:04:

sry adresa...

http://www.svetsluchatek.cz/sluchatka/jays-a-jays-four/

Od: cinematic*
Datum: 23.09.12 00:04

Pokud to mají být špunty, tak mám výbornou zkušenost s touto značkou http://www.jays.cz/jays/jjays.htm

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.