QWERTY klávesnice na mobil

Od: Datum: 22.09.12 09:18 odpovědí: 10 změna: 26.09.12 10:16

Dobrý den, nevím jistě, jak se to píše, ale jde o vysunovací klávesnici na dotykovém mobilu. Moje kamarádka měla niokiu 5230 a měla na ní QWERTY klávesnici. Říkala mi, že se v nějakém obchodě dá QWERTY klávesnice namontovat na jakýkooli mobil. Já mám samsung s5260 - star II a moc bych tu QWERTY klávesnici chtěla. Předem děkuji za odpověď

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.09.12 10:03

Model vaší kamarádky žádnou vysunovací klávesnici nemá. :) A v žádném obchodě vám ji samozřejmě nenamontují. Nevím jestli si z vás kamarádka udělala dobrý den, a nebo to zkoušíte vy na nás.
Na mobilu si můžete tak maximálně nastavit digitální QWERTY. Defaultně to bývá po otočení mobilu o 90°. ;)

doplněno 22.09.12 10:15:

Tak si tedy sypu popel na hlavu. O možnosti "namontování" klávesnice k takovému mobilu slyším poprvé. Přišlo mi to dost bizarní. ;D

Od: bena*
Datum: 22.09.12 10:11

Pro tu Nokii ani pro ten Samsung jsem nikde na internetu žádnou HW klávesnici nenašel a ani nebyla nikde uvedena ve specifikacích. Ale přídavné hardwarové QWERTZ/Y klávesnice existují, nicméně jen pro některé telefony.

doplněno 22.09.12 10:16:

Je možné, že vaše kamarádka má Nokii C6-00, protože to je, dá se říct, varianta 5230 s hardwarovou klávesnicí. Vysouvá se z boku.

Datum: 22.09.12 10:46

V ČR prodávaná C6-00 má QWERTZ. Píše se na ní docela dobře, o hodně lépe, než na klávesnici na obrazovce.

Od: lucimera*
Datum: 22.09.12 10:16

Dobrý den :)

Vaše kamarádka má mobil, který má moje mamka i sestra, a vysunovací QWERTY klávesnici rozhodně nemá a nikdy neměl. QWERTY klávesnice se zobrazuje pouze při psaní sms zpráv nebo poznámek, apod., když mobil otočíte do vodorovné polohy. Je normálně na dispeli v dotykové formě, ale ne vysunovací. Nevím, co jste to zaslechla, ale souhlasím s předchozí odpovědí - pokud vím, vysunovací QWERTY klávesnici vám nikde na váš mobil nenamontují. A na váš mobil to určitě nepůjde, i kdyby nějaký obchod, kde je tato možnost dostupná, existoval.

Myslím, že bez QWERTY se dá úplně klidně obejít. Já ji na svém mobilu taky nemám a vůbec mi to nevadí, stejně se mi na ní špatně píše. A pokud po ní opravdu toužíte, kupte si mobil, který ji má. Přidávám pár obrázků:

Od: aaaaaa*
Datum: 23.09.12 00:06

přijde mi to jako pitomost. Řešením by mohla být ext klávesnice například http://www.ebay.com/itm/Mini-…cessories&hash=item27b752fab4

Datum: 23.09.12 18:30

Tohle ale přece není k mobilu...

doplněno 23.09.12 22:33:

To na odkazu z Alzy je očividně hlavně pro "jablečná" zařízení, nedělal bych si naděje, že by to šlo na Star II... A ta klávesnice na obrázku stojí okolo 4800 Kč...

Od: bmbx®
Datum: 23.09.12 20:30

Semozřejmě, že je možné jí použít k mobilu, existuje i pěkná malá laserová k mobilu - malá krabička, která se ale musí postavit na rovnou plochu a na ní promítá laser klávesnici, prsty se jen ťuká do plochy a funguje to, cena byla ale dost vysoká co si pamatuju...

doplněno 23.09.12 20:36:

Zde je obrázek:

doplněno 23.09.12 20:37:

Druhý pokus *hi*

doplněno 23.09.12 20:48:

Ale buďme při zemi ;):

http://www.alza.cz/mini-bluetooth-keyboard-d306519.htm

doplněno 23.09.12 23:00:

Taky jsem se zmínil, že laserová klávesnice je poněkud drahá a to že je něco určeno pro ohryzané jablko neznamená, že to nebude chodit i jinde, je to BLUETOOTH a to je standart, který kupodivu chodí spolehlivě i mezi různými výrobci ;).

Od: aaaaaa*
Datum: 24.09.12 00:04

co není k mobilu?

Compatible with Bluetooth 2.0.
Compatible with:

• Apple iPhone/iPad: For iPhone 3GS with iOS4, iPhone 4 and iPad.

• Sony PlayStation 3/PS3.

• Symbian S60 system(S60 second versioin or above).

• Windows Mobile(Windows Mobile 6.0 or above).

• Windows 7/Vista/XP/2000.

Datum: 24.09.12 15:19

Ale Star II má TouchWiz, vidíš ho v tom seznamu?

Datum: 26.09.12 10:16

A jestli má qertz klávesnici tak max,malou samostatnou bluetooth...

Tak ji pozdravte a že si ji necham namontovat na SAMSUNG GALAXY S3.. :-P

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.