Android do 6000 kč

Od: Datum: 19.09.12 23:14 odpovědí: 4 změna: 21.09.12 12:09
Ahoj :) Dobrý večer,
chtěl bych poradit jaký telefon s Androidem kolem 6ti tisíc korun.
Jde mi především o rychlost hw.
Cpu min 825Mhz, ram 512 mb+
Kvalitní rychlý display atp..
Přemýšlel jsem o sgs (galaxy s) nebo starší Galaxy Note.
Nejlépe s androidem 4+
Poradíte? Nebo i jen upozorníte co nekupovat?
Děkuji a dobrou noc :)
doplněno 19.09.12 23:15: Android 4 není podmínkou :D ale 2.3 už je :D

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bena*
Datum: 20.09.12 06:58

Když telefon s Androidem, tak s Androidem 4, protože starší Androidy, to je hrůza. Nezapomeňte taky si do telefonu nainstalovat antivir a dávat pozor, co aplikaci povolujete - Android je nejnapadanější mobilní systém. Osobně bych však do Androidu nešel a koukl se radši po jiném operačním systému a tím pádem i jiném telefonu.

Galaxy S je křáp, Galaxy Note stojí nejmíň 10 000 a starší bych nekupoval. Určitě doporučím Sony Xpera Tipo - má Android 4.0, cenově dostupný, výkon dobrý.

Pokud byste si chtěl trošku nějakou korunu přidat na pořádný mobil, mrkněte na Sony Xperia P, V základu má sice 2.3, ale už je možnost upgradu na 4.0, takže bych asi neváhal v tomto případě.

Datum: 21.09.12 11:10

Tak nakonec jsem si priplatil a koupil Galaxy s Advance, ma horsi display ale dvoujadro :) Pry ma nekdy kolem listopadu dostat Jelly Bean tak uvidime co je na tom pravdy.. Ale dekuju za odpovedi. Novy telefon budu kupovat zase za rok :) premyslim o nejake drazsi nokii :)
Od: milan1m*
Datum: 21.09.12 12:09

nokii nekupuj,ma windows phone málo aplikací a nokia svou šanci stat se leadrem trhu propásla,většina má android.

Datum: 20.09.12 22:47

Mám dobrou zkušenost s huawei ascend g300. 4"displej gorila glas, cpu 1ghz, ram 512, možnost pam. karty až 32giga. Android 2.3.6. - aktualizace na 4.0 ics je na cestě, stejně jako cloudove online úložiště 160giga s vlastním marketem - aplikace, e-knihy, záloha tel atd. Recenze najdete na heurece nebo svět androida. Jo a cena 3977 u vodafonu.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.