Rozbitý displej Nokia X6

Od: Datum: 09.09.12 20:41 odpovědí: 4 změna: 10.09.12 09:01

Dobrý den, stal se mi takový problém, upadl mi telefon na kamení a prasklo sklíčko. Pod prasklinou displej nefunguje jinak v nepoškozené části ano. Vlastním telefon Nokia X6. A můj dotaz zní: jak mám poznat jestli je displej poškozen. Předem děkuji za odpověď.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 09.09.12 20:45

Vlastně jste si odpověděl sám, pokud displej pod prasklinou nefunguje, je poškozen. Pádem neprasklo pouze sklíčko, ale prohnutím prasklého sklíčka vznikla i prasklina displeje.

Pokud telefon jinak funguje a nemá problémy ze signálem, vyplatí se displej a sklíčko vyměnit.

Datum: 09.09.12 20:49

akorát jsem si nebyl jist protože displej vůbec na oko poškozen nevypadá

Od: hop®
Datum: 09.09.12 20:54

Stačí mikrotrhlinka, "obal" displeje se po nárazu vrátí do původní polohy takže při vypnutém mobilu nevidíte závadu. Ale vnitřek je nevratně poškozen. Je to na 95%...

Od: imis*
Datum: 10.09.12 09:01

Tak jestli display zobrazí se v celé ploše a němění barvy tak vaše oprava bude docela levná.

Před displayem je dotykový panel, který při pádu praskl. Vymění vám to v servisu.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.