Iphone 4S nebo Samsung Galaxy S3

Od: Datum: 09.09.12 09:45 odpovědí: 3 změna: 09.09.12 13:17

Dobrý den,rád bych se zeptal na tyhle telefony Iphone 4S a Samsung Galaxy S3. Poradíte mi ,jaký si mám koupit ,prosím?

Děkuji ,nashledanou.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.09.12 12:31

Já ti řeknu jen tohle, příští týden vychází iphone 5, takže bych si počkal a až následně bych porovnával telefony. Jinak já jsem androidak takže bych bral rozhodně samsung.

Od: qagis
Datum: 09.09.12 12:38

Také bych počkal na Iphone 5, ale jinak záleží na tom, co preferujete Vy. Někdo dá na vzhled, někdo na výdrž baterie, vlastnosti displeje, otevřenost op. systému - šíři dodatečných aplikací.. někdo dá na fotoaparát (rozlišení, blesk). Přečtěte recenze, hledejte výhody a nevýhody a vyberete si jistě ten, který Vám nejvíc sedne.

Od: bena*
Datum: 09.09.12 13:17

Nový iPhone 5 přijde s řadou novinek, takže pokud máte rád novinky, běžte do IPhone 5. Nicméně si myslím, že současná 4S je taky výborná a teď šli s cenami dolů, takže já bych vzal klidně i iPhone 4S, protože se to teď docela vyplatí.

Samsung Galaxy SIII bych nebral, protože má Android a mobil bych si nerad brzdil antivirem (virů pro Android přibývá stále víc, dokonce občas byly i na oficiálním marketu). Taky si ho snadno zaplavíte kdejakým bordelem, který pak mobil zpomaluje.

iPhone 4S, přesto, že papírově je "pomalejší", v reálu to je naopak, měl jsem možnost oba telefony v reálu porovnat a iPhone u mě vítězí. Běžný úkoly jsem udělal rychleji, i internetový prohlížeč bych řekl, že má o něco lepší.

iPhone 4S není taková velká placka, takže tolik netahá kapsu. iPhone 4S má také lepší fotky, než Samsung Galaxy SIII.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.