Propojení přijimačů

Od: Datum: 08.09.12 16:01 odpovědí: 1 změna: 08.09.12 20:11

Prosím odborníky o radu. Mám TV přijimač Toshiba (model 21N21E2), který má 1 konektor Scart, na přední straně 2 zdířky na audio a video, dále setobox STRONG 5220 (dvotunerový), který má 2 konektory Scart, konektor S-VHS a RS 232 a videorekordér LG (model LV 4987), který má zdířku na vstup antény, zdířku na výstup RF, dále 2 konektory audio a 2 konektory Scart. Poraďte,prosím. jak tyto přijímače propojit, aby vše fungovalo a sdělte mi, zda je vůbec možné, aby ch mohl při sledování jednoho programu v televizi nahrávat program jiný. Děkuji za odpověď.

Miloš


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.09.12 20:11
avatar

Jedním scartem propojte tuner A setopboxu s TV (na to se budete dívat) a druhým scartem tuner B s VCR (tam budete nahrávat) Podmínkou je, že budete mít stejně naladěny a uloženy programy na obou tunerech. Výstup toho videa pak připojíte na zdířky (říká se jim cinch) TV. Na ovladači TV si pak můžete mezi vtupy (scart a cinch) přepínat a volit tak VCR nebo setopbox. Většina TV se přepne i sama, když jeden z přístrojů vypnete. Trochu nepřehledné, ale snad vám to pomůže.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.