Skylink nejde

Od: Datum: 08.09.12 14:03 odpovědí: 6 změna: 17.10.12 17:41

Z ničeho nic se zablokovalo zobrazování některých programů ČT, Nova . Zůstalo pouze Očko. Používáme satelitní přijímač s kartou Skylink. Stalo se to po úplynutí 2 měsiční zlušební doby u Skylink . Zkoušeli jsme přeladit , vypnout z elektřiny . Poplatky platíme přímo české televizi. Nevíte v čem je problém?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: olaf71*
Datum: 08.09.12 15:17

tady se to řešilo nedávno?https://www.poradte.cz/elektr…onika/9231-skylink-nejde.html

koncesionářský poplatek nemá se Skylinkem nic společného, snad jen přehnané ceny za služby

Datum: 09.09.12 03:44

A co takhle registrace karty?Máte ji zaregistrovanou?

Od: nu*
Datum: 24.09.12 19:19

karta se musí zaregistrovat, a pak ve stanovené lhůtě začnete plati tzv. servisní poplatek...já ho nezaplatím proto bude moje karta deaktivována po 30 9.2012...podlehl jsem klamavé reklamě SKYLINK, jako tisíce dalších čechů...majitelem skylink je dnes jakási lucemburská společnost, ktrá se nás rozhodla začít ždímat jako citrony...

Datum: 25.09.12 08:10

To není tak úplně pravda. Nedávno Glisník přiznal, že zavedení servisního poplatku vymyslelo bývalé vedení společnosti už před dvěma lety, M77 to teď jen schválila.
Stejně tak se nechal slyšet, že se SER-PO bude v horizontu tří až čtyř let zvyšovat.

Od: lll
Datum: 25.09.12 23:36

Asi nemáte zaplaceno SERPO. Takzvaný servisní poplatek, nebo nemáte novou kartu "Výměna". Těžko takhle na dálku říci.

Jak píše NU. Jsou to vyděrači. Abych platil ještě i za základní nabídku? Za co? Za ty lži? To se zbláznili. Ať si trhnou. . . . Já přecházím na DVB-T. Ta je ZATÍM zadarmo. Téměř. Nejlevnější SetTopBox stojí kolem 3-4 stovek, rozvody použiju od satelitu, anténu se zesilovačem a rozbočovačem mám - ještě, že jsem si ji schoval. Apropó, nechce někdo 3 ks. Topfildů TF6000CR? Budou k mání, včetně ošoupaných ovladačů. Ne, to byla sranda. Já si je ještě nechám, třeba to nakonec dopadne úplně jinak.

Od: volf
Datum: 17.10.12 17:41

Vyčerpávající výpis všech možností, které mohou být důvodem pro výpadek programů na satelitní platformě Skylink či CS Link s radami, jak je řešit: Skylink a CS Link: nefungují vám programy?

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.