Twist - tarifní zvýhodnění

Od: Datum: 05.09.12 22:21 odpovědí: 8 změna: 07.09.12 01:24

Dobrý den, chtěla jsem si aktivovat u t-mobilu twist povídám. Na stránkách je záložka Tarifní zvýhodnění. U všech tarifů je aktivovat ale u twist povídám je napsáno v neznámém stavu. Zkoušela jsem poslat sms na číslo 4603 CHCI VOLAT jak tam mají, ale přišla sms že tarif nelze aktivovat. Proč to nejde?děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.09.12 22:47

Každý operátor po nějaké době ruší staré tarify a zavádí nové. Není to tento případ? S tarifem "Našim" mohl T-mobile zrušit předchozí starší tarify (na webu už jsem je nenašla).

Zkuste si zavolat na linku operátora (ze sítě T-Mobile bezplatně) a proklikejte se k operátorovi, který by Vám to měl vysvětlit, případně (je-li to ještě možné) Vám nastavil požadovaný tarif.

Spojení na operátora (vždy vyčkejte na začátek další nabídky, pak teprve stiskněte další číslo): 4603 >7 > 7 > 0

Ohodnoceno: 2x

Od: julc
Datum: 05.09.12 23:07

Aha,a když má přítel twist posílám tam mu to zůstane ikdyž ho zruší?A navíc on v nabídce má, že si může změnit na twist povídám tak právě nevím

Datum: 06.09.12 00:28

T-Mobile před nedávnem změnil web, je možné, že ještě nebyly opraveny všechny odkazy.

Ale jak jsem se na nový tarif Twist Našim dívala, mělo by to u něj být podobné jako u tarifu Povídám - po 5 provolaných minutách volání zdarma (myslím, že jen do sítě T-Mobile).)

Má-li přítel Twist Povídám z dřívějška, zůstane mu dál. Operátoři sice občas ruší i dříve nastavené tarify, ale nebývá to příliš časté.

(Já takhle mám od Vodafone tarif Odepiš, přestože už jej Vodafone již nějakou dobu nově nenabízí.)

Ohodnoceno: 2x

Od: julc
Datum: 06.09.12 19:53

Dobře, už je hotovo. Moc děkuji, moc jste mi pomohla! :)

Od: juc
Datum: 06.09.12 20:07

A můžu se jenom zeptat kde jste ty informace našla?Ať se můžu kdyžtak příště mrknout :)

Datum: 07.09.12 01:24

Něco nově na webu T Mobile (tarif Našim), něco mám z dřívějška také z jejich webu uloženo v PC (pro všechny potřeby).

Od: bena*
Datum: 06.09.12 20:22

Operátor staré tarify neruší, ale třeba už nenabízí. Neviděl jsem nikdy, že by nějaký oprátor někomu nastavil nový tarif, protože starý zrušil.

Datum: 07.09.12 01:22

Béňo, mně T-mobile zrušil tarif Extra a číslo Nej ...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.