Cs link a kódování

Od: Datum: 03.09.12 11:41 odpovědí: 4 změna: 12.09.12 06:51

Zdravím, právě mi volali ze společnosti Cs link. Že prý přechází na nové kódování a já si musím zaplatit novou kartu + nějaký servisní popltatek, což mě zamozřejmě namíchlo. Celkem by to dělalo asi 1000,- . Satelit jsem kupoval právě díky nabídce programů a provozu ZDARMA. Nabídka programů není nijak pestrá, pouze ČT, Nova, Prima, nějací ti Němci. Chci se tedy zeptat jestli existuje nějaký způsob chytání základní nabídky programů zdarma. Díky Váša

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: des*
Datum: 03.09.12 11:53

Základní nabídka zdarma se chytá TERESTRICKY. To je pozemní vysílání.

Od: cslink
Datum: 03.09.12 11:58

Jenom pro upřesnění, na to potřebuju anténu + STB? Ještě se zeptám na kolik by tohle řešení asi vyšlo a jestli si to coby kutil můžu naladit sám?

Datum: 12.09.12 06:51

Ano, jednak se přechází na kódování Irdeto, jednak ten hajzl Glisník vymyslel servisní poplatek.
Ale když si koupíš novou kartu ICE VÝMĚNA (600Kč, dva měsíce jde promo všech pay-tv kanálů Skylinku zdarma), servisní poplatek se dva roky od její registrace neplatí. Spousta lidí to tak udělala a mají 24 měsíců se rozhodnout, zda budou ser-po (familiárně zvané "po-ser") platit, nebo přejdou na DVB-T, mají-li tu možnost.
Stihnout to musíš do 30.10., poté bude Skylink karty bez zaplaceného ser-po vypínat.
doplněno 12.09.12 13:04: Sorry, do 30.9.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.