Je mezi autorádii nějaký rozdíl?

Od: Datum: 01.09.12 20:29 odpovědí: 4 změna: 02.09.12 14:47

Teda, do elektroniky jsem kdysi dělal, vím co se asi skrývá uvnitř takového autoradia. Ale když tak koukám na nabídky prodejců v podobné ceně, je to všechno na jedno kopyto. Připadá mi, že se mění akorát displej a hned je z toho nový typ. Takže kdybych to dal do jednoho pytle a jedno vytáhl, bude to jedno. Na rozdíl třeba od počítačů, kde se ty parametry mohou dost lišit. I ty televize se liší alespoň velikostí obrazovky atd. Ale v čem se liší autoradia do 3000 Kč, to mi řekněte.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mkat®
Datum: 02.09.12 11:03
avatar

Možno sa lišia v kvalite vstupnych časti.Vo vykone koncovych stupnov,v kvalite CD mechaniky.V neposlednom rade v spotrebe energie ,hlavne vo vypnutom stave.Možno v kvalite sučiastok a kvalite montaže.A v značke.

Len tak na okraj ,pamätam na kupu autoradii z Polska.Nazou nadherny ,hlavne stereo ,a po rozobrani ,vo vnutri mono zosilovač z ktoreho boli vytiahnute dva rôznofarebne droty,označene ako kanal R a L.Cena dobra,no nekup to.*sok*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 02.09.12 11:28

Dyzajnem, parametry, funkcemi, obsluhou, cenou, kvalitou... Jako cokoliv jiného.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.09.12 11:44

Kdyby jsi někdy do elektroniky někdy opravdu dělal, např (opravy, návrh, výrobu), tak by jsi se na to neptal. Rozdíly jsou velké. Mě se chce až někdy "břečet", když vidím, jak výrobci pro úsporu nákladů navrhují a osazují elektroniku. Bohužel člověk to většinou zjistí až příliš pozdě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 02.09.12 14:47

Pánové rádci, otázka zněla čím se liší autorádia v cenové kategorii do 3000Kč a lze tvrdit, že v této kategorii se " střeva" moc neliší ;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.